Panningen, Netherlands

Degradatie dichtbij voor MVC’19 na verlies tegen Hegelsom

Het is MVC’19 zondag niet gelukt om aansluiting te vinden met de overige degradatiekandidaten. Daarvoor had er gewonnen moeten worden van Hegelsom, maar in plaats daarvan werd er met 0-2 verloren.
Youri Buis | 15 april 2024 18:45 | Aangepast op 15 april 2024 18:45
Gemiste strafschop
In het openingskwartier van de wedstrijd was MVC’19 de betere ploeg. Sterker nog, na zes minuten kreeg de club uit Maasbree een uitgelezen kans op een vroege voorsprong. Daan Peters werd door Joris Timmermans in stelling gebracht en wilde Hegelsom-doelman Tom Alaerds passeren. De keeper was echter te laat en bracht Peters ten val: strafschop en een gele kaart. Mike Peeters ging achter de bal staan, maar zijn inzet werd door Alaerds uit de hoek gehaald.

Zoveelste achterstand
Vijf minuten later lag de bal er aan de andere kant wel in. Denny Bongers was verantwoordelijk voor de 0-1, waardoor MVC’19 voor de zoveelste keer dit seizoen tegen een achterstand aan keek. In het vervolg van de eerste helft kregen beide ploegen nog wat mogelijkheden, waarvan de grootste voor Hegelsom vlak voor rust. Met een handige steekpass werd de uitblinkende Bongers weggestuurd, waarna hij de 0-2 binnenschoot. Dat was ook de ruststand.

Na rust moest MVC’19 aan de bak om zich terug te knokken in de wedstrijd, maar in plaats daarvan was het Hegelsom dat via plaaggeest Bongers nog een aantal kansen kreeg. Namens MVC’19 was Peeters nog dicht bij een goal met een omhaal, maar daar bleef het bij.

Degradatie voorkomen
Rechtstreekse degradatie komt voor MVC’19 steeds dichterbij. Momenteel is de Maasbreese ploeg hekkensluiter van de 3e Klasse C met veertien punten, zes punten minder dan SV Panningen dat op de voorlaatste plek staat. De resterende vijf duels zullen dus allesbepalend zijn om degradatie te voorkomen, te beginnen komende zondag tegen Melderslo.


Lees ook

PEC’20 pakt punt bij hekkensluiter Hegelsom na knappe inhaalrace

Het standaardelftal van PEC’20 heeft zondag een punt overgehouden aan het uitduel tegen VV Hegelsom....

Uitslagen regio: spannende tiende competitieronde in het amateurvoetbal

De tiende speelronde in het regionale amateurvoetbal leverde opnieuw spektakel op. In meerdere klass...

BEVO HC verliest tegen Aalsmeer tweede duel op rij

De mannen van HUMBY BEVO HC hebben zaterdag een nieuwe tik te verwerken gekregen. Tegen HV Aalsmeer ...

Ralph Verheijen nieuwe hoofdtrainer MVC’19

MVC’19 heeft Ralph Verheijen aangesteld als hoofdtrainer voor komend seizoen.

PEC’20 en Blerick delen punten na gelijkopgaande wedstrijd

Op een koud en grijs sportpark Panningen-Noord heeft PEC’20 zondag met 1-1 gelijkgespeeld tegen Bler...

Uitslagen amateurvoetbal in negende competitieronde

De voetbalclubs uit de regio kwamen dit weekend in actie tijdens de negende competitieronde. Vooral ...