Panningen, Netherlands

Dit jaar één zakkenrollerij gemeld in Peel en Maas

In de gemeente Peel en Maas staat de teller voor het aantal zakkenrollerijen tussen januari en juni 2023 op 1. In de gemeente Beesel is er dit jaar nog geen zakkenrollerij gemeld.
De redactie | 4 augustus 2023 15:34 | Aangepast op 4 augustus 2023 15:34
Dat blijkt uit data van de politie in handen van 1Limburg.

Maastricht loopt als toeristische trekpleister veruit voorop: 213 gevallen zijn daar bij de politie bekend. Ook in Roermond zijn er relatief veel incidenten gemeld: 69 tot nu toe. In Venlo werden er 29 meldingen gedaan.

Meldingen
In de rest van de provincie Limburg zijn er nauwelijks meldingen gedaan. In de gemeente Horst aan de Maas kwamen vijf meldingen binnen. Van bijna elke melding is ook aangifte gedaan. De politie heeft tot en met juni 396 aangiftes binnen gekregen voor zakkenrollerij. De kwesties oplossen blijkt echter lastig, zo tonen de data: 20 incidenten zijn daadwerkelijk opgehelderd. Dat is ongeveer vijf procent.

Lees ook

Tren (12) uit Egchel organiseert sponsorloop naar Den Bosch voor goede doel

Om geld op te halen voor de stichting Spieren voor Spieren, dit jaar het goede doel van 3FM Serious ...

The Wieners spelen jouw Everly-favorieten in DOK6

In hun nieuwe tour geven The Wieners het publiek een unieke kans: Bezoekers bepalen zelf welke numme...

Kunstmarkt Kessel 2026 gaat toch door dankzij nieuwe vrijwilligers

De organisatie van de Kunstmarkt Kessel heeft bekendgemaakt dat de editie van 2026 tóch doorgaat. In...

Stroomstoring in deel Helden vanwege werkzaamheden aan stroomnet

In de omgeving van het Kaupmanshof en de Roggelseweg in Helden kunnen huishoudens vrijdag last hebbe...

Meijels Mannenkoor en zangvereniging uit Weert slaan handen ineen voor winterconcert

Het Meijels Mannenkoor gaat op vrijdag 19 december samen met Gemengde Zangvereniging Con Amore uit W...

Subsidie sportakkoord ook in 2026 naar Vorkmeer na nieuwe aanvraagronde

Vorkmeer is ook in 2026 zeker van de subsidie voor het Lokaal Sport Akkoord en Brede Regeling Combin...