Panningen, Netherlands

Egchelse judoka start crowdfunding voor Chinees toernooi

Judoka Mark van Dijk is met een ondernemer uit Ede een crowdfunding gestart om geld in te zamelen voor een reis naar China. In het Chinese Chengdu mag de Egchelnaar deelnemen aan het wereldkampioenschap voor studenten.
De redactie | 5 juli 2023 17:16 | Aangepast op 5 juli 2023 17:16
De 22-jarige noemt het een ongelofelijke kans. Aan het multisportevenement doen 10.000 sporters mee. Ook wordt het uitgezonden bij Eurosport. Normaal gesproken worden de wedstrijden gefinancierd door de judobond, maar dit evenement valt buiten het programma.

Bijdragen
Daarom zoekt Mark naar mensen en organisaties die willen bijdragen aan zijn reis. Dit kan op vrijwillige basis, maar de judoka wil ook een tegenprestatie bieden. Denk bijvoorbeeld aan het bedrukken van kleding of een judopak met een logo. De sporter wil 2.000 euro inzamelen.

Lees meer over:

Egchel|Mark van Dijk|

Lees ook

Vrijwilliger keert speciaal voor verkiezingen terug naar Kessel

In Kessel en Egchel kwamen woensdag veel mensen stemmen. Volgens de vrijwilligers op de stembureaus ...

Meerderheid raad Peel en Maas steunt uitbreiding varkensbedrijf Egchel

De gemeenteraad van Peel en Maas heeft dinsdagavond met een ruime meerderheid ingestemd met de uitbr...

Boetegewoeën: een buitengewone tuin in Egchel

In Egchel staat een tuin die je doet stoppen. Strak gesnoeide buxusbollen, rechte lijnen en een symm...

Vragen over megastallen Egchel: ‘hoe kan provincie dit toestaan?’

De fracties van de Partij voor de Dieren en GroenLinks in Provinciale Staten hebben schriftelijke vr...

De week van hier: kandidaat Tweede Kamerleden over uitbreiding varkensstallen in Egchel

In het programma ´De Week van Hier´ botsten vrijdag Pascal Plusquin van Vrede voor Dieren en Marcel ...

Peel en Maas verkoopt grond aan CPO voor 12 duurzame woningen in Egchel

De gemeente Peel en Maas verkoopt twee kavels op de nieuwbouwlocatie Giel Peetershof in Egchel aan h...