Panningen, Netherlands

Egchelse pastor overleden

Deze week is pastor Jacques Vestjens in Egchel begraven, het dorp waar hij geboren was. Vestjens overleed op 27 april in zorgcentrum Tobias in Heerlen. Hij is 83 jaar geworden.
De redactie | 6 mei 2023 18:26 | Aangepast op 6 mei 2023 18:26
Vestjens werd op 27 februari 1940 in Egchel geboren. Na zijn priesterwijding werd hij per 1 augustus 1967 benoemd tot stagiair-assistent in de parochie Heilig Hart van Jezus in Heerlen. Vervolgens werd hij in 1968 benoemd tot kapelaan van de parochie Heilige Moeder Anna in Heerlen.

GGZ
In 1972 kreeg Vestjens eervol ontslag en trad hij in dienst bij de stichting GGZ Oostelijke Mijnstreek (later RIAGG en Mondriaan zorggroep Heerlen). In 2005 ging hij met pensioen. Daarna heeft hij nog geruime tijd zijn priesterlijke diensten aangeboden, met name in de parochie Voerendaal.

Lees ook

Scholieren en scooterrijder gewond na botsing in Helden

In Helden zijn donderdagochtend twee scholieren gewond geraakt nadat zij op hun fiets hard in botsin...

Bekendmaking finalisten CMC Alaif 2026 tijdens live-uitzending vanuit Maastricht

Donderdag 18 december worden de finalisten van CMC Alaif 2026 officieel bekendgemaakt tijdens een li...

Dag 2 van Ut P&M Hoés in het teken van ontmoeting, muziek en verbondenheid

Donderdag beleeft Omroep P&M dag 2 van Ut P&M Hoés. Ook deze dag staat volledig in het teken van saa...

Singing Peel en Maas wint PopPlaza PopPrijs

Singing Peel en Maas heeft de PopPlaza PopPrijs 2025 in de categorie Beste Initiatief gewonnen. Het ...

Waarom lid worden van EHBO-Meijel?

‘Red levens. Volg een EHBO-cursus’. In januari 2026 start een nieuwe cursus.

Ut P&M Hoés: fractie PvdA/GroenLinks komt spinnen en levert cheque af

Leden van PvdA/GroenLinks kwamen woensdag langs op de eerste dag van Ut P&M Hoés 2025. Zij kwamen sp...