Panningen, Netherlands

EK-team beachhandbal traint op veld Bevo HC

Het Nederlands Herenteam Beachhandbal werkt de laatste training voor vertrek naar het EK af bij Bevo Hc.
Deborah Parren | 7 juli 2021 14:31 | Aangepast op 7 juli 2021 14:31
Het nieuwe beachhandbalveld in Panningen wordt op zondag 11 juli van 14.00 tot 15.30 uur gebruikt door de profhandballers.

Laatste training

Het Nederlands Herenteam Beachhandbal vertrekt op 12 juli naar het EK in Bulgarije. De beachhandballers hebben het beachveld, dat onlangs is geopend, gekozen om de laatste training af te werken. Verschillende teams van de Panningse handbalvereniging hebben de afgelopen weken al gespeeld op het veld.

Leden van Bevo Hc, Hockeyclub Peel & Maas, Reddingsbrigade Peel & Maas en andere geïnteresseerden kunnen de training bijwonen. Aanmelden en meer informatie over het bijwonen is de vinden op de site van de handbalclub.

Foto: Bevo Hc

Lees ook

Geslaagde januari-beugelmaand bij HBC Helden

Het Buurt-, Vrienden- en Straten­toernooi (BVS) van Beugelclub HBC Helden is ook dit jaar weer succe...

Vernieuwende jeugdzorg zonder lange wachttijden: Hendig wordt vaste aanpak in Peel en Maas

Hendig, de vernieuwende werkwijze binnen de jeugdzorg, wordt definitief voortgezet in de gemeente Pe...

Plantdag geeft glans aan nieuwe mijlpaal voor Natuurpark De Kemp

Bij Natuurpark De Kemp in Egchel vond zaterdag een grote plantdag plaats. Vrijwilligers hebben honde...

PEC’20 verliest strijd om tweede plek in 3e Klasse G

Het weer was prima met een aangenaam zonnetje, het veld was zwaar en moeilijk bespeelbaar. Kortom: n...

Ervaren duo wint Open Brits Beugelkampioenschap in Maasbree

In Maasbree werd afgelopen zondag de finale van het jaarlijkse Open Britse Beugelkampioenschap gespe...

CDA vraagt opheldering over tijdelijke huisvesting De Schakel

De CDA-fractie in Beesel heeft schriftelijke vragen gesteld aan het college over de tijdelijke huisv...