Panningen, Netherlands

Extra beveiliging voor Belfort Vossenberg in de Peel

De Belfort Foto: Linde Joosten
Staatsbosbeheer neemt extra maatregelen om Belfort Vossenberg en de omliggende natuur te beschermen. De uitkijktoren in de Peel is een populaire plek, maar niet iedereen heeft goede bedoelingen, zo laat Peelgeluk weten. Binnenkort worden daarom beveiligingscamera’s geplaatst om toezicht te houden en schade te voorkomen.
De redactie | 9 december 2025 16:08 | Aangepast op 9 december 2025 16:08
Het gebied rondom de toren is dagelijks geopend van zonsopkomst tot zonsondergang. Buiten deze tijden is het betreden van het terrein niet toegestaan, en dit wordt met borden aangegeven.

Spoed
Staatsbosbeheer roept bezoekers op alert te zijn: wie iets verdachts ziet, kan dit bij niet-spoed melden bij de politie via 0900-8844. Bij spoed of gevaar bel je 112, waarna de meldkamer Staatsbosbeheer informeert. Schade of andere meldingen kunnen worden gestuurd naar Middenpeel@staatsbosbeheer.nl

Lees meer over:

Belfort Vossenberg|Meijel|

Lees ook

Ruben Janssen (11) wint zilver op internationaal taekwondotoernooi

De 11-jarige Ruben Janssen uit Meijel heeft zaterdag een zilveren medaille gewonnen op een internati...

Peelhorst en Maasvallei zet nieuwe stap richting UNESCO-erkenning

De Peelhorst en Maasvallei is een stap dichter bij de titel UNESCO Global Geopark. Woensdag tekenden...

Edje Philipsen uitgeroepen tot prins van CV De Kieveloeët

Edje Philipsen is de nieuwe prins van De Kieveloeët uit Meijel. In een bomvolle zaal bij de Heere va...

Meijel krijgt historische canon

Al meer dan vijftien jaar worden in Nederland historische canons opgesteld: overzichtelijke samenvat...

Uitzendbureau moet dwangsom betalen voor huisvesten arbeidsmigranten in Meijel

De Raad van State heeft bepaald dat Metaal Flex de dwangsom moet betalen die de gemeente Peel en Maa...

Nieuw ontmoetingsmoment voor ouders in Meijel: Koffie & Kids Keffee

In Meijel is een nieuw initiatief gestart: het Koffie & Kids Keffee. Een plek waar (aanstaande) oude...