Zondag is een speciale uitzending te zien rond de Panningse singer-songwriter Ton Engels. In het programma staan de videoclips van zijn album Achteraaf Bekeke centraal. Tussen de clips door vertelt Engels zelf de verhalen achter de liedjes en neemt hij kijkers mee naar herinneringen uit zijn jeugd.
Het negende album van Engels verscheen in maart en kwam tot stand in samenwerking met het Limburgs Museum. Aanleiding was een project waarbij historische filmbeelden uit het museumarchief werden gekoppeld aan verschillende levensfasen. Dat inspireerde Engels om terug te blikken op zijn eigen leven in de jaren vijftig en zestig.
In Achteraaf Bekeke komen uiteenlopende herinneringen voorbij. Van geboorte en het opgroeien in grote gezinnen tot het schoolleven, het dorpsleven en de veranderingen die de komst van de televisie met zich meebracht. Ook de muziekgeschiedenis krijgt aandacht. Zo vertelt Engels in een van de nummers over The Beatles, die voor hem een belangrijke muzikale omwenteling betekenden.
De uitzending is vanaf 18.00 uur te zien.