Panningen, Netherlands

Extra controles vuurwerkoverlast

Na meldingen van vuurwerkoverlast in de gemeente Peel en Maas, waaronder in Panningen en Maasbree, gaat de politie extra controleren op vuurwerkoverlast. Het kabinet wil dat er deze jaarwisseling een totaalverbod komt op het verkopen en afsteken van vuurwerk.
Bart Nelissen | 19 november 2020 09:56 | Aangepast op 19 november 2020 09:56

Burgemeesters en bestuurders in de veiligheidsregio's riepen de politiek op om in verband met de coronacrisis met een tijdelijk verbod te komen. Dat verlicht de druk op ziekenhuizen en zorg- en hulpverleners.

De afgelopen weken zijn er klachten binnen gekomen bij de politie over vuurwerkoverlast. Het zou volgens de politie worden afgestoken door jongeren van 12 tot 16 jaar. Ouders worden opgeroepen om jongeren in de gaten te houden.

Meest gelezen

BBB ook grootste in Peel en Maas bij verkiezingen

De redactie | 16 mrt 2023 00:40

Politie beboet snelheidsduivel in Grashoek

De redactie | 15 mrt 2023 12:29

Sjloetingstied brengt ode aan Kepèl

De redactie | 17 mrt 2023 17:42

Burgemeester ontvangt 151 gouden bruidsparen

De redactie | 18 mrt 2023 11:59

Lees ook

Politiek Café Beesel

Zaterdag 5 en 12 maart zendt Omroep P&M om 14.00 uur het Politiek Café van de gemeente Beesel uit. ...

Woonlasten stijgen het hardst in Beesel

De stijging van de woonlasten in de gemeente Beesel is het hoogst van heel Limburg. Huiseigenaren in...

Nog geen besluit over toekomst school Beesel

De gemeenteraad van Beesel heeft maandagavond het voorstel van het college verworpen voor een nieuwe...

Woningmarkt hét thema van de verkiezingen

Alle partijen in de gemeenteraad zijn het er over eens: de krapte op de woningmarkt moet worden opge...

Hier kun je in Peel en Maas stemmen

We mogen weer naar de stembus om een rood bolletje in te kleuren. Aan de hand van de stemmen wordt e...

Coulanceregeling voor schade wateroverlast

Het kabinet heeft besloten dat gedupeerden van de wateroverlast van vorig jaar toch een tegemoetkomi...