Panningen, Netherlands

Feyenoord wint MVC TOP Onder 12 Toernooi

Met een 3-0 overwinning heeft Feyenoord het MVC TOP Onder 12 Toernooi gewonnen. De Rotterdamse club won vorig jaar al de nationale eendaagse variant van het Maasbreese toernooi en wist nu de 16e internationale editie ook te winnen.
De redactie | 29 augustus 2022 09:06 | Aangepast op 29 augustus 2022 09:06
Speler van het toernooi
De Rotterdamse club levert ook de beste speler van het toernooi. Dat werd Sem van Loenhout. Beste keeper werd Finn McCulloch van Aberdeen. AZ won de fairplaycup.

Internationale bezetting
De editie van het toernooi kende een sterke internationale bezetting. Clubs als Manchester City en Chelsea kwamen opnieuw naar Peel en Maas. Ook Borussia Dortmund, PSV Eindhoven, Feyenoord, Ajax Amsterdam en AZ Alkmaar namen deel aan het toernooi.

Lees ook

Gemeente verkoopt oude schoolgebouw uit Maasbree

De gemeente Peel en Maas verkoopt het tijdelijke schoolgebouw aan Op de Kemp 34 in Maasbree. Het geb...

VC Ellûf wint dorpsquiz in Maasbree

Het team VC Ellûf heeft de dorpsquiz in Maasbree gewonnen. Met een score van 795,56 punten lieten zi...

Kermis Maasbree van start

De jaarlijkse kermis in Maasbree is officieel van start gegaan. De opening werd verricht door wethou...

Baarlosestraat in Maasbree zes weken dicht voor verkeersonderzoek

In de week van 14 mei 2025, direct na de kermis, wordt de Baarlosestraat in Maasbree voor een period...

SaterdayNight Live Maasbree krijgt broertje

SaterdayNight Live in Maasbree krijgt en spin-off in in mei. Het bekende concept, waarin muzikanten ...

Dubbele verrassing tijdens lintjesregen: Maasbrees echtpaar krijgt lintje

De lintjesregen in Peel en Maas kende dit jaar een bijzondere wending in Maasbree. Niet één, maar tw...