Panningen, Netherlands

Fietsen en wandelen over Beeselse dijk weer mogelijk

Het is sinds kort mogelijk om te wandelen en te fietsen op de onderhoudspaden van de nieuwe dijken in Beesel. In de zomer heeft het Waterschap Limburg op verzoek van de gemeente Beesel de hekken weggehaald. Daarmee zijn de paden toegankelijk geworden om te wandelen en te fietsen.
De redactie | 11 oktober 2023 09:55 | Aangepast op 11 oktober 2023 09:55
De afgelopen maand heeft de gemeente nog enkele controles uitgevoerd om te kijken of de paden goed begaanbaar zijn. De gemeente heeft de steentjes op de paden nog meer aangereden. Zo zijn de paden beter begaanbaar voor met name fietsers.

Geen auto's
Auto’s mogen niet over de paden van de dijken rijden. Alleen auto’s van Waterschap Limburg rijden soms over de dijken voor onderhoudswerkzaamheden. Om ervoor te zorgen dat alleen auto’s van Waterschap Limburg op de dijken kunnen, zijn er paaltjes geplaatst. De gemeente laat weten dat de paaltjes regelmatig omvergereden of er zelfs uitgetrokken worden. De gemeente vraagt dan ook om een melding te maken wanneer een paaltje is beschadigd.

Lees meer over:

Beesel|

Lees ook

Bewoners Sint Antoniusstraat in onzekerheid door scheuren in woningen

In de Sint Antoniusstraat in Beesel heerst grote bezorgdheid onder bewoners nu vijf woningen forse s...

Mantelzorgers uitgebreid in het zonnetje gezet tijdens Dag van de Mantelzorger in Beesel

In de gemeente Beesel werd de Dag van de Mantelzorger afgelopen week op bijzondere wijze gevierd met...

Beesel heeft sluitende begroting, maar kijkt met zorgen naar 2028

De gemeente Beesel heeft een sluitende begroting voor 2026. Toch maken de politieke partijen zich zo...

'Limburg Openhartig in Beeld' opent in Beesel: kunst maakt mentale gezondheid bespreekbaar

Vanaf 27 oktober is in de Bibliotheek Maas en Peel in Reuver de reizende kunstexpositie 'Limburg Ope...

Veldman Stokerij te zien bij Binnenstebuiten

Veldman Stokerij uit Beesel is maandag te zien in het televisieprogramma Binnenstebuiten op NPO2. Ch...

Eerste gouden keurmerk toegankelijkheid voor Beeselse ondernemer

Mensen met een beperking moeten zonder drempels kunnen winkelen, uit eten gaan of deelnemen aan het ...