Panningen, Netherlands

Fietsen gestolen bij slot Jeugdvierdaagse

Op de laatste dag van de Jeugdvierdaagse Peel en Maas zijn zaterdag twee fietsen gestolen. Dat gebeurde op het Wilhelminaplein in Panningen.
Jari Janssen | 24 juni 2024 12:06 | Aangepast op 24 juni 2024 12:06
Het gaat om elektrische fietsen van een moeder met vier kinderen. In de fietstassen zaten jassen opgeborgen. Ook deze jassen zijn verdwenen.

Het is niet duidelijk wie de fietsen heeft meegenomen en of er eventueel meerdere fietsen gestolen zijn. Wanneer er mensen tips hebben, kunnen ze dat melden bij de politie.

Lees ook

Bloedhete editie Jeugdvierdaagse Peel en Maas afgesloten met warm onthaal

Met bezwete gezichten, versierde petjes en liters water sloten de deelnemers zaterdag de 58e Jeugdvi...

Jeugdvierdaagse werkt aan extra waterpunten, dagwandeltocht kan niet eerder starten

Wandelaars die meedoen aan de Jeugdvierdaagse in Peel en Maas maken zich op voor twee tropische wand...

Dagwandeltocht Jeugdvierdaagse Peel en Maas

Voor wandelliefhebbers die graag langere afstanden wandelen is er op zaterdag 21 juni voor iedereen ...

Voorinschrijving voor Jeugdvierdaagse Peel en Maas

Dit jaar wordt voor de 58e keer de Jeugdvierdaagse georganiseerd in de gemeente Peel en Maas. Dit ja...

Dit zijn de winnaars van 57e Jeugdvierdaagse Peel en Maas

Zo’n 2300 wandelaars genoten afgelopen week van de 57e Jeugdvierdaagse in Peel en Maas. In verschill...

Jeugdvierdaagse Peel en Maas geëindigd met defilé

Met het traditionele defilé is zaterdag een einde gekomen aan de Jeugdvierdaagse Peel en Maas. Het e...