Panningen, Netherlands

Flink bedrag aan noodsteun in Peel en Maas

De bedrijven Unisign uit Panningen en Neptunus uit Kessel hebben van de bedrijven uit Peel en Maas de meeste noodsteun gekregen van de overheid.
Bart Nelissen | 24 juli 2020 09:20 | Aangepast op 24 juli 2020 09:20
Bijna 140.000 bedrijven maakten gebruik van een noodhulpregeling van de overheid, ook een groot aantal uit Peel en Maas. Uit cijfers van het UWV blijkt dat Unisign een bedrag van €1.358.301 ontving. Neptunus kreeg €1.160.220,00. De bedrijven werden zwaar getroffen door de crisis. Unisign maakt machines voor over de hele wereld. Neptunus is in de evenementensector actief.

Verder ontvingen Parthos (€770.154,00) en WP Haton (€467.844,00) een flinke bijdrage. In totaal is er in Nederland 8 miljard euro overgemaakt aan bedrijven om tijdens de coronacrisis het loon van hun personeel te kunnen blijven betalen.

Lees ook

De uittips voor dit weekend

Het is alweer weekend en zoals elke week staan hier de bij de redactie bekende activiteiten op een r...

BEVO TV: doelman Martijn Hendriks kijkt vooruit naar duel met Izegem

In BEVO TV is deze week Martijn Hendriks te gast. De doelman van HUMBY BEVO HC blikt terug op het ve...

Expositie ‘Influent’ onderzoekt band met water

In Reuver is nu de expositie Influent te zien. Dit kunstproject gaat over hoe wij als mensen met wat...

Tren (12) uit Egchel organiseert sponsorloop naar Den Bosch voor goede doel

Om geld op te halen voor de stichting Spieren voor Spieren, dit jaar het goede doel van 3FM Serious ...

The Wieners spelen jouw Everly-favorieten in DOK6

In hun nieuwe tour geven The Wieners het publiek een unieke kans: Bezoekers bepalen zelf welke numme...

Kunstmarkt Kessel 2026 gaat toch door dankzij nieuwe vrijwilligers

De organisatie van de Kunstmarkt Kessel heeft bekendgemaakt dat de editie van 2026 tóch doorgaat. In...