Panningen, Netherlands
Terug

Geen verkoop asperges door verwoestende brand in Helden

09ccb4bd28765f0bce3a220328bdaf82.jpg

Johan en Esther Peeters in Helden gaan dit jaar geen asperges verkopen. Een brand verwoestte vorige week de loods waar de asperges werden opgeslagen en verkocht.

 | Aangepast op
Een uitslaande brand legde vorige week dinsdagochtend de winkel en een bedrijfsloods in de as. De brand werd rond 8.15 uur ontdekt door de buurman, die meteen de hulpdiensten alarmeerde. Het vuur laaide snel op en sloeg binnen de kortste keren uit het dak. Vijf blusvoertuigen kwamen ter plaatse om het vuur te bestrijden. De aspergewinkel en loods werden compleet verwoest.

Opbouwen
De asperges werden in de bedrijfsloods bewaard, gewassen, geschild en ingepakt. Vervolgens werden ze in de winkel verkocht. De zaak moet opnieuw worden opgebouwd. "We zetten nu al onze energie in op de wederopbouw en kijken ernaar uit om jullie volgend seizoen in 2025 weer te verwelkomen in onze nieuwe winkel", zo laat het echtpaar weten. De asperges op hun percelen zullen naar een familielid worden gebracht om te verkopen.

Lees meer over:

|