Panningen, Netherlands

Grashoek krijgt eigen dorpsblad

Grashoek heeft een eigen dorpsblad. Het initiatief komt voort uit een grote vraag van de inwoners om meer informatie uit het dorp te krijgen. Een werkgroep vanuit de dorpscommissie is aan de slag gegaan.
De redactie | 10 oktober 2024 17:27 | Aangepast op 10 oktober 2024 17:27
"Een jaar of twee geleden hadden wij een bijeenkomst met verenigingen en daar gingen we ophalen wat zij belangrijk vonden. Toen kwam een nieuwsblad voor Grashoek heel duidelijk naar voren. En er was gelijk ook iemand die zei daar wil ik de schouders onder zetten", vertelt Lindy Bos van de werkgroep. "En zo hoorden we meer geluiden van verenigingen."

Waar een wil is...
De werkgroep ontstond en na twee jaar is het blad een feit. "Kijk, waar een wil is, is een weg. En die weg die hebben we de mensen gevonden", vertelt Peter Gubbels met trots. "Grashoek staat voor Grashoek en ze zetten allemaal de schouders eronder. En wat je wil dat lukt."

Uitgebreid
Het blad zal vier keer per jaar uitkomen. De verenigingen betalen zelf mee om het blad te bekostigen. "Het is een best wel uitgebreid boekje geworden. Echt een nieuwsblad van 16 pagina's. Vol belangrijk nieuws, dingen van verenigingen, maar ook leuke verhalen over mensen", aldus Lindy.

De eerste editie valt volgende week huis aan huis in Grashoek op de deurmat.

Lees meer over:

Dorpsblad|Grashoek|

Lees ook

Coldcasekaart toont onopgeloste misdrijven, onder meer in Grashoek

Op een online kaart is sinds maandag te zien welke misdrijven in Nederland nooit zijn opgelost. Het ...

Dit zijn de heersers van de Graasvraeters

Ook in Grashoek werden zaterdag de nieuwe heersers voor het vastelaovesseizoen bekend gemaakt.

Drie inwoners Grashoek nemen de baton over tijdens Maestro-concert in Grashoek

Een orkest dirigeren zonder dat je ooit een dirigeerstok hebt vastgehouden: dat is de uitdaging tijd...

Arnold ontvangt eerste Grashoek-welkomstpakket van dorpscommissie

De dorpscommissie van Grashoek heet nieuwe inwoners vanaf nu persoonlijk welkom met een speciaal sam...

School Grashoek stimuleert lopen en fietsen naar school met project

Bij basisschool De Horizon in Grashoek is het startschot gegeven voor het project ‘Op voeten en fiet...

Wielertocht met bekende Nederlanders strijkt neer in Grashoek

Wat ooit begon als een klein fietstochtje van Guus Meeuwis en zijn band, is inmiddels uitgegroeid to...