Panningen, Netherlands

Grote politiecontrole levert flink aantal boetes op

Grote politie-actie in Grashoek Foto: Luchtvaartpolitie
Op parkeerplaats De Slenk aan de A67 ter hoogte van Grashoek heeft de politie vrijdag een grote controle gehouden. De actie maakte deel uit van een grote controle op verschillende plaatsen in Nederland en Duitsland.
De redactie | 28 maart 2022 14:46 | Aangepast op 28 maart 2022 14:46
Bekeuringen
In totaal werden er achttien bekeuringen uitgedeeld voor rijden onder invloed. Er werden 24 boetes uitgedeeld vanwege overtreding van de opiumwet. Verder werd er twee keer een gestolen voertuig onderschept en werden vier personen aangehouden die werden gezocht door de politie.

Signaal
De politie wilde met de controle het signaal afgeven dat er op de wegen geen plaats is voor bestuurders die onder invloed zijn of andere strafbare feiten plegen. Vorig jaar kwam een 23-jarige agente om het leven toen een dienstauto werd aangereden door een vrachtwagen op de snelweg. De bestuurder van de vrachtauto bleek zwaar onder invloed te zijn.

Samenwerking
Bij de controle werd nauw samengewerkt met de Duitse politie. Ook was er ondersteuning van onder andere Rijkswaterstaat,diverse basisteams, marechaussee en de douane. In totaal werden er in Nederland en Duitsland 139 medewerkers ingezet.

Lees meer over:

Politie|Boetes|A67|De Slenk|Grashoek|

Lees ook

Coldcasekaart toont onopgeloste misdrijven, onder meer in Grashoek

Op een online kaart is sinds maandag te zien welke misdrijven in Nederland nooit zijn opgelost. Het ...

A67 komende twee nachten dicht tussen Panningen en Eindhoven

Rijkswaterstaat voert de komende twee nachten werkzaamheden uit op de A67 tussen Panningen en knoopp...

Dit zijn de heersers van de Graasvraeters

Ook in Grashoek werden zaterdag de nieuwe heersers voor het vastelaovesseizoen bekend gemaakt.

Drie inwoners Grashoek nemen de baton over tijdens Maestro-concert in Grashoek

Een orkest dirigeren zonder dat je ooit een dirigeerstok hebt vastgehouden: dat is de uitdaging tijd...

Vermiste vrouw in Maasbree aangetroffen

In de omgeving van de Lijsterbesstraat in Maasbree wordt dinsdag een vrouw vermist. Ze is sinds 11.3...

Arnold ontvangt eerste Grashoek-welkomstpakket van dorpscommissie

De dorpscommissie van Grashoek heet nieuwe inwoners vanaf nu persoonlijk welkom met een speciaal sam...