Panningen, Netherlands

Gynaecologen SJG Weert starten Peel en Maas-spreekuur

Inwoners van Peel en Maas kunnen vanaf deze maand in Panningen terecht bij een spreekuur van gynaecologen van het Sint Jans Gasthuis (SJG) in Weert. In verloskundigepraktijk Van Hal aan de Steenweg wordt gestart met een nieuw spreekuur voor de regio Peel en Maas. Niet alleen inwoners van Panningen kunnen daar terecht, maar ook mensen uit omliggende kernen.
Deborah Parren | 12 maart 2021 11:31 | Aangepast op 12 maart 2021 11:31
"We vinden het belangrijk dat gynaecologische zorg laagdrempelig toegankelijk is", vertelt gynaecoloog Nienke Wieringa. "Dankzij deze buitenpoli kunnen we nu patiënten in alle regio's rondom Weert dichtbij huis zien." Ze draait samen met collega-gynaecoloog Ivo van Dooren wekelijks de buitenpoli's.

“Voor poliklinische zorg zijn we niet gebonden aan het ziekenhuisgebouw in Weert", geeft Wieringa aan. "Alles wat we nodig hebben is ook hier voorhanden. Belangrijk om te vermelden is dat we, ondanks dat het in een verloskundigepraktijk is, ook spreekuur houden voor andere gynaecologische kwesties." Overigens kunnen patiënten voor behandeling alsnog naar het ziekenhuis doorgestuurd worden.

Verloskundige Janneke van Hal ziet de voordelen van de medische specialisten in haar praktijk. "Doordat we nu samen zitten, zijn de lijnen nog korter. Waar nodig kunnen we direct overleggen en dat komt de patiëntzorg ten goede. Bovendien hoeven patiënten nu geen half uur meer naar Weert te rijden."

SJG heeft in Weert, Budel en Ittervoort ook al buitenpoli's. Patiënten kunnen bij het maken van een afspraak nu aangeven welke locatie hun voorkeur heeft.

Meest gelezen

Luc van den Kerkhof prins in Maasbree

De redactie | 18 jan 2025 22:04

Panningse prins krijgt adjudant

De redactie | 16 jan 2025 09:37

Jeugdheerers komen uit in Helden en Kessel

De redactie | 18 jan 2025 22:17

Vernielingen bij kunstwerken in Baarlo

Eric Reijnders | 20 jan 2025 10:22

Lees ook

Kienen Actief 50plus Grashoek

Actief 50plus Grashoek organiseert een kienmiddag met mooie prijzen.

Meijelse Fleur en Iris strijden om titel ‘Miss Beauty of Limburg’

Wie wordt de Miss Beauty of Limburg? Misschien wel Fleur of Iris uit Meijel. Allebei doen ze mee aan...

‘Op missie voor God en Vaderland’ te zien in het huis van de gemeente

Na het succes van de expositiedag vorig jaar met Hemelvaart, is nu ‘op missie voor God en Vaderland’...

Zingend aan de tap: Nieuwe gezichten van Tommies

In het vernieuwde 'Tommies' in Panningen tapt ze niet alleen biertjes, maar zingt ze ook de sterren ...

Definitief ontwerp herstel Kwistbeek en nieuwe riooltransportleiding gepresenteerd

Op woensdag 29 januari 2025 organiseert Waterschap Limburg een informatieavond over het herstel van ...

Medailles voor turnsters SC Pareja in derde voorwedstrijd

De turnsters van SC Pareja hebben afgelopen weekend mooie resultaten bereikt tijdens de derde voorwe...