Panningen, Netherlands

Heldenaar doet met eigen band JUNO mee aan Popronde

De formatie van de band JUNO. bron: JUNO
Een spannende en bijzondere periode breekt aan voor Jeroen Vermazeren uit Helden. De muzikant leeft met zijn band JUNO toe naar de Popronde die deze week van start gaat. Als klap op de vuurpijl staat hij ook nog in het voorprogramma van een grote metalband.
Youri Buis | 11 september 2025 17:18 | Aangepast op 11 september 2025 17:18
Optreden bij de landelijke Popronde kan een flinke boost geven aan je beginnende carrière als artiest. Voor sommigen betekent het zelfs een doorbraak. Vraag maar aan namen als Froukje, Chef’Special, Kensington, MEAU en Dotan. Zij zetten hun eerste muzikale stappen allemaal bij de Popronde.

Kraamkamer voor festivals
Niet voor niets wordt de Popronde omschreven als het grootste rondreizende festival van ons land. “Het is de kraamkamer voor de Nederlandse festivals”, zegt een opgetogen Jeroen Vermazeren. “Popronde is dus een belangrijke stap voor ons waar we super veel zin in hebben.”

Met zijn band JUNO, die elektronische muziek maakt met synths, sax, tuba en drums, is hij komend najaar van de partij bij de Popronde. Aanstaande zaterdag is het eerste optreden in Nijmegen, om 21.30 uur bij de Bloemerbar. Daarnaast kondigt de band nieuwe muziek aan. “In oktober en november zullen we nog twee singles uitbrengen”, aldus Vermazeren.

Toeren door Europa
Vermazeren is opgegroeid in Helden, maar kwam na wat omzwervingen aan het Conservatorium van Amsterdam terecht. Daar studeerde hij vorig jaar af als bastrombonist en inmiddels werkt hij aan een album met zijn eigen trombone-ensemble.

In november breekt voor de muzikant al weer een volgend hoogtepunt aan. Vermazeren gaat dan als bastrombonist op tournee door Europa met een grote metalband, waarvan hij in het voorprogramma staat. Om welke band het precies gaat, wil hij nog niet zeggen, maar hij kan wel iets kwijt over de podia die aangedaan worden. Disclaimer: een iets andere orde dan de locaties van de Popronde. “We spelen in zalen zoals de O2 in Londen en de Ziggo Dome in Nederland.”

Lees meer over:

Muziek|Popronde|Helden|

Lees ook

Stroomstoring in deel Helden vanwege werkzaamheden aan stroomnet

In de omgeving van het Kaupmanshof en de Roggelseweg in Helden kunnen huishoudens vrijdag last hebbe...

‘t Klef wint Dörp Kwis’t 2025

In Kerkeböske in Helden werden afgelopen weekend de antwoorden en uitslagen van de derde editie van ...

Vier wereldtitels voor Heldens gezin op WK kettlebellsport

De familie Van de Wal uit Helden heeft een zeer succesvol wereldkampioenschap kettlebellsport achter...

“Met pijn in mijn hart sluit ik de deuren van mijn droom”: Bloemenboutique Veronique stopt na acht jaar

Na acht jaar stopt Veronique Korsten noodgedwongen met haar geliefde bloemenwinkel in Helden. Een ha...

Brede fietsstroken, smallere weg en komremmer moeten Kesselseweg en Mariaplein veiliger maken

De gemeente Peel en Maas gaat de Kesselseweg en de doorgaande weg bij het Mariaplein in Helden verke...

TikTok-ster Marian Radu werkt gewoon in Helden: ‘Filmpjes maak ik tussen het greenkeepen door’

Met 2,6 miljoen volgers op TikTok is Marian Radu uit Blerick uitgegroeid tot een internationale inte...