Panningen, Netherlands

Huisarts Marc Prudon vertrekt uit Pantaleon

Huisarts Marc Prudon vertrekt bij DOC5 Huisartsen in Panningen. Dat maakt hij zelf bekend middels een brief aan zijn patiënten.
Niels van Rens | 15 december 2022 15:35 | Aangepast op 15 december 2022 15:35
Onbekend is de precieze reden waarom hij stopt. DOC Huisartsen wil geen reactie geven. “We willen hier geen uitspraken over doen en houden de reden binnen de praktijk”, zegt de organisatie.

Ontwikkelen
Prudon is in 2010 als huisarts in opleiding begonnen met werken in de praktijk in Panningen. “Gedurende de jaren daarna heb ik kunnen groeien en mezelf kunnen ontwikkelen op vele fronten”, schrijft hij in de brief naar zijn patiënten.

Voorzetting
Per 1 januari 2023 draagt Prudon zijn praktijk over aan zijn collega’s van DOC5. “Middels langdurige waarneming zal mijn praktijk worden voortgezet door waarnemend huisartsen die al langere tijd werkzaam zijn binnen DOC5”, aldus Prudon.

Lees ook

Tren (12) uit Egchel organiseert sponsorloop naar Den Bosch voor goede doel

Om geld op te halen voor de stichting Spieren voor Spieren, dit jaar het goede doel van 3FM Serious ...

The Wieners spelen jouw Everly-favorieten in DOK6

In hun nieuwe tour geven The Wieners het publiek een unieke kans: Bezoekers bepalen zelf welke numme...

Kunstmarkt Kessel 2026 gaat toch door dankzij nieuwe vrijwilligers

De organisatie van de Kunstmarkt Kessel heeft bekendgemaakt dat de editie van 2026 tóch doorgaat. In...

Stroomstoring in deel Helden vanwege werkzaamheden aan stroomnet

In de omgeving van het Kaupmanshof en de Roggelseweg in Helden kunnen huishoudens vrijdag last hebbe...

Meijels Mannenkoor en zangvereniging uit Weert slaan handen ineen voor winterconcert

Het Meijels Mannenkoor gaat op vrijdag 19 december samen met Gemengde Zangvereniging Con Amore uit W...

Subsidie sportakkoord ook in 2026 naar Vorkmeer na nieuwe aanvraagronde

Vorkmeer is ook in 2026 zeker van de subsidie voor het Lokaal Sport Akkoord en Brede Regeling Combin...