Panningen, Netherlands

Investeringen voor De Lommerbergen

De glijbanen op vakantiepark Landal De Lommerbergen in Reuver krijgt worden gerenoveerd. Het maakt deel uit van een tweejarige renovatie van 24 miljoen euro. De Duo racer glijbaan en de Cone glijbaan worden binnenkort geleverd. Ook de centrale faciliteiten en de bungalows worden aangepakt.
Bart Nelissen | 5 januari 2021 13:15 | Aangepast op 3 maart 2022 10:45
 

Eind voirg jaar zijn al de vernieuwde ParkShop en het nieuwe indoor speelparadijs opgeleverd. Gasten kunnen wel gebruik maken van een nieuwe snackbar, een multifunctioneel sportveld en een vernieuwd avontureneiland. In februari 2021 heropent het subtropisch zwemparadijs.

Alle vernieuwingen en uitbreidingen maken deel uit van een grootscheeps revitalisatieprogramma van het vakantiepark, dat in 2019 startte en doorloopt tot in 2021. In totaal wordt 24 miljoen euro geïnvesteerd in het toekomstbestendig maken van bungalows en faciliteiten.

Lees ook

Nieuw comité neemt organisatie Koningsdag Meijel over

Na het vertrek van het oude Oranjecomité leek de viering van Koningsdag in Meijel op losse schroeven...

Bouw kindcentrum Panningen van start met tijdcapsule

Het weer was druilerig, maar de stemming vrolijk op het schoolplein van OBS FavoRIET in Panningen. D...

Startschot voor schoolproject 5x Beringen: 'Beringe in Bloei'

Op basisschool Onder de Linde is het scholenproject van 5x Beringen feestelijk van start gegaan. Tij...

Bevo verliest in Volendam, maar strijd om finaleplek nog niet gestreden

Bevo heeft donderdagavond een lastige uitwedstrijd tegen Volendam met 38-31 verloren. In de HandbalN...

Verdachte uit Helden voor rechter na steekincident in Panningen

De 21-jarige Ibrahim S. uit Helden wordt verdacht van poging tot moord, bedreiging en verboden wapen...

Brand bij metaalbedrijf in Maasbree

Bij een metaalbedrijf aan de Voltaweg in Maasbree is donderdagavond brand uitgebroken. Daarbij kwam ...