Panningen, Netherlands

Jongeren achter “Opa Koos”

De politie kent de identiteit van enkele jongens rond de 15 jaar die verantwoordelijk zijn voor de verdachte telefoontjes die enkele basisscholen in Peel en Maas en Venlo ontvingen.
Bart Nelissen | 5 februari 2020 09:10 | Aangepast op 5 februari 2020 09:10
Ze deden zich aan de telefoon voor als “Opa Koos” en vroegen aan de leerkrachten om een bepaalde leerling naar buiten te sturen want die zou meegaan naar de tandarts. De leerkrachten vertrouwden de situatie niet en uiteindelijk werd de politie in kennis gesteld.

´De jongeren wilden hiermee een grap uithalen maar waren ze zich kennelijk niet bewust dat ze hiermee onrust veroorzaakten op de scholen en bij de ouders´, aldus de politie. Er is niemand aangehouden, er is wel een jongen verhoord. Met de andere jongens wordt nog gesproken. Het onderzoek is door de politie voortgezet.

Lees ook

Muziek onder de Toren Panningen

De werkgroep Cultuur in Peel en Maas organiseert wekelijks een muziekoptreden aan het Raadhuisplein ...

Lars Kersten met Oranje naar halve finale Nations Cup

Springruiter Lars Kersten uit Egchel heeft zich met TeamNL geplaatst voor de halve finales van de EF...

Tweede plek voor leerlingen De Kemp op NK Schoolhandbal

Het gemengde team van IKC De Kemp in Egchel heeft zaterdag de tweede plek behaald op het NK Schoolha...

Jeugdteams RKMSV en Neerkandia gaan samenwerken

Voetbalclubs Neerkandia uit Neerkant en RKMSV uit Meijel laten hun jeugdspelers van JO17 en JO19 van...

Minder leerlingen blijven zitten, iets meer schoolverlaters in Peel en Maas

In Peel en Maas zijn in 2023-2024 honderd leerlingen blijven zitten of terugstroomd naar een lager s...

Brandweerkorpsen uit Peel en Maas ondersteunen bij grote stalbrand in Heibloem

In Heibloem is zaterdagnacht een grote brand uitgebroken in een kippenstal. Verwacht wordt dat 50.00...