Panningen, Netherlands

Jongeren achter “Opa Koos”

De politie kent de identiteit van enkele jongens rond de 15 jaar die verantwoordelijk zijn voor de verdachte telefoontjes die enkele basisscholen in Peel en Maas en Venlo ontvingen.
Bart Nelissen | 5 februari 2020 09:10 | Aangepast op 5 februari 2020 09:10
Ze deden zich aan de telefoon voor als “Opa Koos” en vroegen aan de leerkrachten om een bepaalde leerling naar buiten te sturen want die zou meegaan naar de tandarts. De leerkrachten vertrouwden de situatie niet en uiteindelijk werd de politie in kennis gesteld.

´De jongeren wilden hiermee een grap uithalen maar waren ze zich kennelijk niet bewust dat ze hiermee onrust veroorzaakten op de scholen en bij de ouders´, aldus de politie. Er is niemand aangehouden, er is wel een jongen verhoord. Met de andere jongens wordt nog gesproken. Het onderzoek is door de politie voortgezet.

Meest gelezen

Bregje maakt kunst van placenta's

De redactie | 29 sep 2023 17:16

Nieuw leven in Café Pierke

De redactie | 4 okt 2023 14:53

Lees ook

HALLO vanaf november niet meer huis-aan-huis bezorgd

De HALLO Peel en Maas wordt vanaf 1 november niet langer gratis huis-aan-huis verspreid. Uitgever Ke...

Saskia wint 'Wat 'n Plaetje'

Saskia Houben is de winnaar geworden van het tv-programma 'Wat 'n Plaetje'. De finale werd woensdaga...

Musschenberg Kessel-Eik in ere hersteld

De Musschenberg in Kessel-Eik is in ere hersteld. Vroeger was het normaal om op deze plek van het ui...

Gemeente start verkeersproef in centrum Panningen

De gemeente Peel en Maas start maandag 9 oktober met de eerste verkeersproef in het centrum van Pann...

Nieuw leven in Café Pierke

Maurice Peeters uit Helden gaat Café Pierke nieuw leven inblazen. De kroeg opent in november onder d...

Architect gekozen voor kindcentrum De Riet

Het project voor de nieuwbouw van Kindcentrum de Riet in Panningen is van start gegaan. In dit nieuw...