Panningen, Netherlands

Jubilarissen in zonnetje bij HBC Helden

Elf leden van beugelclub HBC uit Helden werden het afgelopen weekend in het zonnetje gezet vanwege hun 25 jarig lidmaatschap.
Bart Nelissen | 7 september 2021 10:39 | Aangepast op 7 september 2021 10:39
Er waren zelfs enkele jubilarissen die een jaar hebben moeten wachten totdat ze de zilveren speld van de Nederlandse Beugelbond werd opgespeld. Opvallend feit bij de jubilarissen is het 25-jarige lidmaatschap van de 25-jarige Mick Reijnders.

Jeu Kessels werd gehuldigd voor 70 jaar lidmaatschap bij Beugelclub HBC Helden. Op 16-jarige leeftijd werd hij lid van HBC Helden, die in 1933 werd opgericht. Als extra presentje had HBC Helden beslag kunnen leggen op de slaeger van Jeu, die werd voorzien met een bedankplaatje voor zijn jarenlange lidmaatschap.

De jubilarissen werden in het zonnetje gezet tijdens de vrijwilligersavond van de club en de start van het seizoen.

Lees ook

Nieuw comité neemt organisatie Koningsdag Meijel over

Na het vertrek van het oude Oranjecomité leek de viering van Koningsdag in Meijel op losse schroeven...

Bouw kindcentrum Panningen van start met tijdcapsule

Het weer was druilerig, maar de stemming vrolijk op het schoolplein van OBS FavoRIET in Panningen. D...

Startschot voor schoolproject 5x Beringen: 'Beringe in Bloei'

Op basisschool Onder de Linde is het scholenproject van 5x Beringen feestelijk van start gegaan. Tij...

Bevo verliest in Volendam, maar strijd om finaleplek nog niet gestreden

Bevo heeft donderdagavond een lastige uitwedstrijd tegen Volendam met 38-31 verloren. In de HandbalN...

Verdachte uit Helden voor rechter na steekincident in Panningen

De 21-jarige Ibrahim S. uit Helden wordt verdacht van poging tot moord, bedreiging en verboden wapen...

Brand bij metaalbedrijf in Maasbree

Bij een metaalbedrijf aan de Voltaweg in Maasbree is donderdagavond brand uitgebroken. Daarbij kwam ...