Panningen, Netherlands

Kermis in Meijel gaat door

De kermis in Meijel gaat door. Dat laat de gemeente Peel en Maas weten. Het evenement vindt van zaterdag 4 tot en met dinsdag 7 september plaats. De attracties en kramen staan op het Alexanderplein, Alexanderhof, Schoolstraat en Raadhuisplein. De kermis is op zaterdag van 16.00 tot 22.30 uur en op zondag, maandag en dinsdag van 14.00 tot 22.30 uur. De attracties die normaal op de kermis in Meijel staan, komen dit jaar ook.
Bart Nelissen | 27 augustus 2021 14:51 | Aangepast op 27 augustus 2021 14:51

Afstand houden en toegangscontroles

Bezoekers kunnen de kermis bezoeken zonder corona-toegangsbewijs. Bezoekers moeten 1,5 meter afstand houden, behalve wanneer zij op hetzelfde adres wonen. Dit geldt ook voor mensen die (volledig) gevaccineerd zijn. Het kermisterrein wordt afgezet met hekken en bij de ingangen wordt gecontroleerd dat het niet te druk wordt op de kermis. Dat was ook het geval bij de kermis in Panningen. De gemeente laat wel weten dat bezoekers rekening moeten houden met wachttijden op drukke momenten. De attracties en kramen staan verder uit elkaar.

Horeca

Er vindt een horecaevenement plaats bij groepsaccommodatie Peel en Maas aan de Kerkstraat. Voor toegang tot dit evenement gelden aparte regels. Het kermisterrein is opgeschoven om ruimte te maken voor dit evenement. Bij de overige horeca vinden geen evenementen plaats. Wel mogen deze horecazaken en de terrassen geopend zijn volgens de geldende coronaregels.

Kermis in Baarlo

De eerstvolgende kermis die op het programma staat is die in Baarlo, in het weekend na de kermis in Meijel. De gemeente heeft de intentie om ook die kermis door te laten gaan. Een definitief hiervoor besluit is nog niet genomen.

Lees ook

Raad Peel en Maas stemt in met verlenging noodopvang Maasbree

De gemeenteraad van Peel en Maas heeft ingestemd met het verlengen van de bestuursovereenkomst met h...

Woonruimte in buitengebied Helden drie maanden gesloten na vondst softdrugs

Burgemeester Bob Vostermans van de gemeente Peel en Maas heeft een woonruimte in het buitengebied va...

Gratis kindertheater: De Circusbroers

In hoog tempo en met een flinke dosis humor brengen de Circusbroers een reeks spetterende circusacts...

Kinderkerst in Parochiekerk Baarlo

Voor de allerkleinsten wordt in de parochiekerk in Baarlo het kerstspel opgevoerd.

IVN Helden opent nieuw onderkomen: Natuurhut

IVN Helden heeft dinsdag zijn nieuwe onderkomen officieel geopend. Het gaat om een volledig houten b...

Vanaf morgen: Ut P&M Hoés 2025 in Switch

Woensdag gaat Ut P&M Hoés officieel van start en staat volledig in het teken voor de Wensambulance e...