Panningen, Netherlands

Kermis Kessel-Eik zonder toegangstest

Kermisliefhebbers kunnen van zaterdag 21 tot en met dinsdag 24 augustus zonder toegangstest de attracties in op het Mariaplein.
Deborah Parren | 18 augustus 2021 10:26 | Aangepast op 18 augustus 2021 10:26
Dat laat de gemeente Peel en Maas weten.

Anderhalvemeterregel

Om wel onderling genoeg afstand te kunnen houden, worden de attracties en kramen ruim uit elkaar gezet. De anderhalvemeterregel geldt wel nog steeds. Ook moeten mensen die coronagerelateerde klachten hebben thuis blijven. Dat geldt ook voor wie niet (volledig) gevaccineerd is.

Het is de bedoeling dat de kermissen in Meijel, Baarlo en Beringe ook doorgaan. Per kermis wordt bekeken onder welke voorwaarden dat zal zijn.

Lees ook

Elf dorpshelden in Heldense spotlights: expositie moet dorpsoverleg nieuw leven inblazen

Rondom de kerk in Helden zijn de komende weken elf portretten te zien van inwoners die zich op bijzo...

Helden in teken van Kribkes Kiéhke: “Elk kribke heeft zijn eigen verhaal”

In Helden is zaterdagmiddag het Kribkes Kiéhke officieel geopend. Tot en met eind december zijn vers...

Vanaf 22 december digitaal aanmelden voor afspraken bij VieCuri

Vanaf maandag 22 december krijgt VieCuri aanmeldzuilen op de locaties in Venlo, Venray en Panningen....

Beesel en Peel en Maas stemmen massaal voor Limburg in Top 2000

Inwoners van de gemeenten Beesel en Peel en Maas hebben Limburgse artiesten massaal op nummer één ge...

Tachtig trucks rijden mee in jubilerende Christmas Truckrun in Peel en Maas

Liefst tachtig versierde trucks rijden komende zaterdag mee in de Christmas Truckrun die dan door Pe...

Gemeentelijke woonlasten in Peel en Maas volgend jaar zo’n 35 euro duurder

In het hele land stijgen volgend jaar de gemeentelijke woonlasten. Gemiddeld gaat het om een stijgin...