Panningen, Netherlands

Kersten wint Grote Prijs in Spanje

Lars Kersten heeft zijn eerste Grote Prijs op zijn naam geschreven. Met Viola sprong de Egchelse springruiter opnieuw naar de winst in Spanje met de achtjarige merrie Viola..
De redactie | 6 april 2024 17:03 | Aangepast op 6 april 2024 17:03
Van de dertig deelnemers waren er slechts vier ruiters foutloos. In de barrage was Kersten oppermachtig. Hij wist de concurrentie met 38.59 in de barrage achter zich te laten.

Een seconde 
Kersten bleef ruim één seconde voor op Joseph Stockdale. Tweede werd Christopher Megahey met Cola Tic vd Wijngaardhoeve Z.

Succes
Het is een succesvol seizoen voor de ruiter uit Egchel. Eerder won hij zijn eerste vijf sterren grote prijs. Dat gebeurde in februari in Zweden.

Lees meer over:

Lars Kersten|Egchel|

Lees ook

Tren (12) uit Egchel organiseert sponsorloop naar Den Bosch voor goede doel

Om geld op te halen voor de stichting Spieren voor Spieren, dit jaar het goede doel van 3FM Serious ...

Job Snijders nieuwe prins van Kemphazen Egchel

Job Snijders is zondag gepresenteerd als nieuwe prins van de Kemphazen. Zijn adjudant is Guus Peeter...

Vrijwilliger keert speciaal voor verkiezingen terug naar Kessel

In Kessel en Egchel kwamen woensdag veel mensen stemmen. Volgens de vrijwilligers op de stembureaus ...

Meerderheid raad Peel en Maas steunt uitbreiding varkensbedrijf Egchel

De gemeenteraad van Peel en Maas heeft dinsdagavond met een ruime meerderheid ingestemd met de uitbr...

Boetegewoeën: een buitengewone tuin in Egchel

In Egchel staat een tuin die je doet stoppen. Strak gesnoeide buxusbollen, rechte lijnen en een symm...

Vragen over megastallen Egchel: ‘hoe kan provincie dit toestaan?’

De fracties van de Partij voor de Dieren en GroenLinks in Provinciale Staten hebben schriftelijke vr...