Panningen, Netherlands

Kessels volkslied klinkt zondag in Kessel

Op 1e Paasdag, aanstaande zondag, om 12.00 uur klinkt het Kesselse volkslied “Mien Dörp” in Kessel en Kessel-Eik.
Bart Nelissen | 6 april 2020 13:26 | Aangepast op 6 april 2020 13:26
Alle leden van de Muziekvereniging spelen het volkslied in hun eigen tuin of voor hun huis op straat op hun eigen instrument. Ook niet-leden die een instrument spelen kunnen meedoen.

In de afgelopen weken hebben de inwoners van Kessel afscheid moeten nemen van veel inwoners. Het dorp is hard geraakt door het coronavirus.

Mensen met een instrument kunnen een mail sturen naar info@muziekverenigingkessel.nl. De vereniging zorgt dat er muziek verspreid wordt. Ook mensen die willen zingen, kunnen meedoen. De muziekvereniging hoopt hiermee alle inwoners van Kessel een hart onder de riem te steken in deze moeilijke tijden.

Meest gelezen

Gewonde bij ongeval in Kessel

De redactie | 21 mrt 2023 14:22

Geen woningsloop voor herinrichting centrum

De redactie | 21 mrt 2023 22:15

Sjloetingstied brengt ode aan Kepèl

De redactie | 17 mrt 2023 17:42

Lees ook

Oekraïense inwoners starten inzamelingsactie

Inwoners van Peel en Maas met hun wortels in Oekraïne zijn een inzamelingsactie gestart om hun moed...

Dit weekend in het Politiek Café

Het Politiek Café opent dit weekend twee keer haar deuren. Met nog 1,5 week tot de verkiezingen gaa...

Genoeg aanmeldingen voor kleinschalige opvang Grashoek

In Grashoek hebben inwoners na de oproep van de Dorpscommissie tot nu toe zo’n 20 tot 40 slaapplek...

Dit weekend in het Politiek Café

Omroep P&M zendt zaterdag en zondag twee uitzendingen uit van het Politiek Café. Zaterdag gaan de l...

Kiezers Peel en Maas stemden in 2018 vooral op lokale partij

De kiezers in Peel en Maas stemden tijdens de gemeenteraadsverkiezingen in 2018 vooral op lokale par...

Benefietconcert: Panningen helpt Oekraïne

DOK6 Theater Panningen organiseert een benefietconcert voor Oekraïne. De opbrengst gaat naar Giro 5...