Vrijdagavond klaart het geleidelijk op en blijft het, op een enkele bui na, droog. De wind neemt af en wordt zwak, waardoor het afkoelt tot ongeveer 2 graden. Morgen blijft het droog met veel bewolking en een maximale temperatuur van 7 graden. De wind blijft zwak tot matig.
Gunstig
De vooruitzichten voor de carnavalsdagen zijn gunstig. Het blijft droog en zonnig met weinig wind. Overdag stijgt de temperatuur tot maximaal 10 tot 12 graden. In de nachten koelt het echter flink af, met kans op lichte vorst bij helder weer. Mist kan in de ochtend ontstaan en mogelijk hardnekkig blijven, wat invloed kan hebben op de middagtemperaturen.
Droog en zonnig
Na de carnaval blijft het waarschijnlijk droog en zonnig. De temperatuur loopt overdag verder op, met in de tweede weekhelft maxima van boven de 15 graden. Dit zorgt voor een aangenaam einde van de vastelaovendperiode en een veelbelovende start van de lente.