Panningen, Netherlands

Lintje voor aftredend raadslid Van Tegelen

Hans van Tegelen uit Reuver is maandagavond tijdens zijn laatste raadsvergadering benoemd tot Lid in de Orde van Oranje-Nassau.
Deborah Parren | 11 oktober 2021 20:42 | Aangepast op 11 oktober 2021 20:42
Het lintje werd hem door burgemeester Bob Vostermans opgespeld.

Jarenlange inzet

De 59-jarige Van Tegelen kreeg de koninklijke onderscheiding voor zijn jarenlange inzet voor de lokale politiek. De Reuvernaar nam na bijna 20 jaar afscheid als raadslid van de VLP.


Zuivere rolverdeling

Burgemeester Vostermans gaf in een speech aan dat Van Tegelen 'altijd op zoek naar een zuivere rolverdeling tussen raad en college'. Behalve raadslid was hij ook commissievoorzitter en plaatsvervangend voorzitter van de gemeenteraad.

Geen afscheid

Begin 2021 had de politicus bij zijn partij al aangegeven dat dit zijn laatste jaar als raadslid zou zijn. Maar Van Tegelen neemt geen afscheid van de VLP, want hij heeft aangegeven zijn kennis en kunde op een ander vlak voor de partij te willen inzetten. Wat dat precies inhoudt, is nog niet bekend.

Zijn opvolger Jan Hendriks werd maandag benoemd. Hij was van 1998 tot 2010 al raadslid namens de VLP.

Meest gelezen

Thuis kijken bij Susan Derckx

Jelle van de Steeg | 15 mrt 2025 17:31

Gratis compost voor inwoners van Peel en Maas

Jelle van de Steeg | 16 mrt 2025 16:34

Stroomstoring in Panningen en omgeving

De redactie | 14 mrt 2025 07:58

Lees ook

Nieuwe routes langs oorlogslocaties

De gemeente Beesel is één wandelroute en twee fietsroutes rijker. Het project Grenzgeschichte(n) 2 i...

Terugkijken: Blik op Beesel over woningbouw en jeugdgerichte projecten

Sinds haar terugkeer na zwangerschap en bevalling heeft Anouk Huijs, wethouder van Beesel, vol gesto...

Wisseling in gemeenteraad bij CDA en D66

In de gemeenteraad van Peel en Maas zijn dinsdag twee raadsleden tijdelijk geinstalleerd. Het gaat o...

Scholenkoepels Venlo en Roermond onderzoeken samenwerking

OGVO en Stichting Onderwijs Midden-Limburg (SOML) gaan mogelijk intensiever samenwerken. De scholenk...

Plantenkwekerij West Plant Groep maakt doorstart onder nieuwe eigenaar

De failliete plantenkwekerij West Plant Groep (WPG) in Maasbree krijgt een nieuwe kans. Paprikateler...

Column Het Bouwens: Betrokkenheid jongeren in de politiek is een groot probleem

Voor veel jongeren is alleen het woord politiek al saai. Volgens de Erasmus Universiteit Rotterdam i...