Panningen, Netherlands

Luchtalarm wordt maandag getest

Het testen van het luchtalarm gaat maandag gewoon door. Dat schrijft de gemeente Peel en Maas op haar website. ´Ook tijdens deze coronacrisis loeien de sirenes op maandag 6 april 2020 om 12.00 uur´, zo valt te lezen.
Bart Nelissen | 5 april 2020 11:28 | Aangepast op 5 april 2020 11:28
Wanneer de sirenes langer en meerdere malen achter elkaar loeien, is er sprake van alarm. Mensen moeten dan direct naar binnen, deuren en ramen sluiten en elektronische ventilatie uitzetten. Via radio of tv van calamiteitenzenders wordt informatie gegeven. Klachten over het niet horen van sirenes kunnen worden gemeld bij de veiligheidsregio.

In mei en juni 2020 zullen de sirenes niet loeien omdat de 1e maandag van de maand op Dodenherdenking en Tweede Pinksterdag valt.

Meest gelezen

Luc van den Kerkhof prins in Maasbree

De redactie | 18 jan 2025 22:04

Brand op zorglocatie in Helden

De redactie | 22 jan 2025 10:17

Jeugdheerers komen uit in Helden en Kessel

De redactie | 18 jan 2025 22:17

Auto's zwaar beschadigd bij botsing in Egchel

De redactie | 22 jan 2025 15:17

Lees ook

De uittips voor dit weekend

Het is alweer weekend. De bij de redactie bekende uittips staan hier op een rij.

Collectief MENS met pakkende monologen in DOK6

Genieten van een bijzondere voorstelling met vier indringende monologen, recht uit het leven gegrepe...

Johnny Cash Tribute door Def Americans in DOK6

Def Americans Johnny Cash Tribute brengt een eerbetoon aan de legendarische American Recordings, pre...

De Vrijdagavondborrel vervangt Paleis Weekeinde op P&M Radio

Na bijna zes jaar komt er een einde aan het radioprogramma Paleis Weekeinde op Omroep P&M. Siem Jaco...

Celstraf geëist tegen man uit Reuver die seks had met 13-jarig meisje

De officier van justitie heeft een celstraf van dertig maanden, waarvan zes voorwaardelijk, geëist t...

Automobiliste zwaargewond na frontale botsing met vrachtwagen in Meijel

Een personenauto is vrijdagochtend frontaal in botsing gekomen met een vrachtwagen. De bestuurster v...