Panningen, Netherlands

Maak 't Waor: maandag gelukshalte in Reuver

De gelukshalte staat vandaag in de vestiging van de bieb in Reuver. Daar gaan wensen in vervulling, is live muziek en er zijn toffe gasten.
De redactie | 19 december 2022 10:28 | Aangepast op 19 december 2022 10:28
Vanaf 19.00 uur is er live muziek van Sanne Verdonk. Inwoners kunnen een kerstkaart schrijven voor ouderen in de gemeente Beesel. Er is ook een vooruitblik op het Draaksteken.

Tijdens de wensenactie week (donderdag 15 december tot en met woensdag 21 december) brengt Omroep P&M iedere dag, van ’s morgens 8.00 uur tot ’s avonds 22.00 uur verslag uit van de wensenactie. En dus ook live vanuit de Bibliotheek in Reuver. Je hoeft geen lid te zijn van de bieb en het is gratis toegankelijk.

Lees meer over:

Reuver|Maak 't Waor|

Meest gelezen

DES Group neemt Regio Service over

De redactie | 30 nov 2023 13:55

Auto komt tot stilstand na botsing in Panningen

De redactie | 3 dec 2023 21:31

Bouw woningen Raadhuisstraat gestart

De redactie | 1 dec 2023 15:23

Lees ook

Buurtouders gaan Reuverse wijken veiliger maken

Ouders moeten een oogje in het zeil houden om Reuver en Offenbeek veilig te houden. Een groep van ac...

Veel belangstelling voor opening Albert Heijn Jan Linders Reuver

Dinsdag werd de Albert Heijn Jan Linders in Reuver geopend. Er was veel belangstelling voor de openi...

Reuver startpunt voor Blue Light Ride

De Blue Light Ride van dit jaar begint in Reuver. De stoet van hulpverleningsvoertuigen rijdt vervol...

Twee Reuvernaren koninklijk onderscheiden

Niek de Wit en Pierre Houwers uit Reuver hebben zaterdag een koninklijke onderscheiding ontvangen. Z...

Speculaas uit Reuver de lekkerste van Limburg: “De juiste smaak”

Voor het lekkerste speculaasje moet je in Reuver zijn. Banketbakker René van Betteraij maakt voor he...

Vanavond de traditionele Sinter Merte optocht in Reuver

In Reuver vindt vanavond de traditionele Sinter Merte optocht plaats. De grote lampionnenoptocht naa...