Panningen, Netherlands

Mat Nellen (73) overleden

Mat Nellen in de studio van P&M Foto: Henk Naus
De Maasbreese journalist Mat Nellen is vrijdag overleden. De van oorsprong leerkracht basisonderwijs was een begrip in Peel en Maas en omstreken.
Henk Janssen | 21 oktober 2022 19:39 | Aangepast op 21 oktober 2022 19:39
In de media
Hij kwam in de media terecht, omdat hij na de Pabo in Roermond niet direct werk kon vinden. Hij volgde een opleiding tot journalist. Hij begon zijn carrière bij Jansen Pers.

Markante persoonlijkheid
Nellen was een markante persoonlijkheid. Jarenlang was hij dé man achter weekblad ’t Bledje en Op den Baum. Eerder werkte hij voor Dagblad De Limburger en L1. De journalist was ook vrijwilliger bij Omroep P&M. Daar presenteerde hij programma’s als Minse Winse, P&M Aktueel en P&M Sport. Dat laatste programma presenteerde hij tot zijn dood, net als het wekelijkse sportpraatje op maandagavond op de radiozender.

Passie voor nieuws en sport
Mat had een passie voor nieuws, schrijven en sport. Hij bleef zich ook na zijn pensioen interesseren voor het wel en wee van de gemeente en schreef mee aan het jubileumboek van MVC’19.

Vrijwilliger
Zijn passie voor de sport was groot. Hij was vrijwilliger bij de voetbalclub, de handbalclub, volleybalvereniging VC Asterix en TTV, de tafeltennisvereniging. De laatste jaren was hij leider van het eerste team van MVC’19. Ook was hij actief voor het Mafcentrum in Maasbree. Voor al zijn verdiensten werd hij koninklijk onderscheiden.

Gezondheid
Nellen kwakkelde de laatste jaren met zijn gezondheid. Deze maand lag hij nog enkele weken in het ziekenhuis. Hij hoopte er weer bovenop te komen en had nog veel plannen. Mat Nellen is 73jaar geworden.

Lees meer over:

Maasbree|Mat Nellen|Overleden|

Meest gelezen

DES Group neemt Regio Service over

De redactie | 30 nov 2023 13:55

Auto komt tot stilstand na botsing in Panningen

De redactie | 3 dec 2023 21:31

Bouw woningen Raadhuisstraat gestart

De redactie | 1 dec 2023 15:23

Lees ook

Vrachtwagen vat vlam op A73 bij Maasbree

Een vrachtwagen is woensdag in brand gevlogen op de A73 bij de afrit Maasbree. Daardoor ontstond er ...

Auto rijdt rotonde in Maasbree op

Een personenauto heeft dinsdag de bocht op een rotonde in Maasbree gemist. De auto belandde in de st...

Personen bekeurd voor overlast in Maasbree

Twee personen hebben in de nacht van maandag op dinsdag overlast en rommel veroorzaakt aan de Dorpst...

Nieuwe weg voor uitbreiding bedrijventerrein in Maasbree

Voor de uitbreiding van bedrijventerrein De Schor in Maasbree stelt het college van Peel en Maas voo...

Naat2 wint liedjesavond Maasbree

De groep Naat2 (Naat kwadraat) heeft zaterdagavond de liedjesavond van Maasbree gewonnen. Met het nu...

Oud-wethouder Beesel overleden

Ton Verlijsdonk, een voormalig politicus uit Reuver, is op 73-jarige leeftijd overleden na een perio...