Panningen, Netherlands

Méél by Night and Day

TWC de Vélo Meijel organiseert na een jaar onderbreking weer de Nightbike en een ATB-tocht. Op zaterdagavond 11 december is editie 5 van Méél by Night en zondagmorgen 12 december de 2de editie van Méél by Day.
Willemien Wertz | 24 november 2021 11:32 | Aangepast op 24 november 2021 11:32
In en om Meijel is een gevarieerde route uitgezet met allerlei ludieke hindernissen op verschillende locaties.

De tocht Méél by Night is in totaal ongeveer 35 km lang. De tocht Méél by Day kent 2 afstanden van 35 en 55 km lang. De startplaats voor beide tochten is De Heere van Meijel, Dorpsstraat 19 in Meijel.
Meer informatie over inschrijven en starten vind je op: TWC de Vélo .

De tocht gaat door als de dan geldende coronamaatregelen dit toelaten. Veiligheid en gezondheid van deelnemers en organisatie staat voorop.

Lees ook

Tren (12) uit Egchel organiseert sponsorloop naar Den Bosch voor goede doel

Om geld op te halen voor de stichting Spieren voor Spieren, dit jaar het goede doel van 3FM Serious ...

The Wieners spelen jouw Everly-favorieten in DOK6

In hun nieuwe tour geven The Wieners het publiek een unieke kans: Bezoekers bepalen zelf welke numme...

Kunstmarkt Kessel 2026 gaat toch door dankzij nieuwe vrijwilligers

De organisatie van de Kunstmarkt Kessel heeft bekendgemaakt dat de editie van 2026 tóch doorgaat. In...

Stroomstoring in deel Helden vanwege werkzaamheden aan stroomnet

In de omgeving van het Kaupmanshof en de Roggelseweg in Helden kunnen huishoudens vrijdag last hebbe...

Meijels Mannenkoor en zangvereniging uit Weert slaan handen ineen voor winterconcert

Het Meijels Mannenkoor gaat op vrijdag 19 december samen met Gemengde Zangvereniging Con Amore uit W...

Subsidie sportakkoord ook in 2026 naar Vorkmeer na nieuwe aanvraagronde

Vorkmeer is ook in 2026 zeker van de subsidie voor het Lokaal Sport Akkoord en Brede Regeling Combin...