Panningen, Netherlands

Meer auto's op opritten in Beesel

Op de opritten in Beesel is het aantal auto's de afgelopen 16 jaar aanzienlijk toegenomen. Het gaat om een verschil van ruim 17 procent ten opzichte van 2005.
Deborah Parren | 10 juni 2021 16:55 | Aangepast op 10 juni 2021 16:55
Dat blijkt uit cijfers van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS), die zijn onderzocht door verzekeringsvergelijker Independer. Daarbij werd de situatie van 2005 vergeleken met 2020.

Meer dan één auto

Beesel is een van de weinige gemeentes in Limburg waar het aantal auto's sterk toenam. Gemiddeld heeft ieder huishouden in de gemeenten Beesel en Peel en Maas meer dan één auto. Dat is meer dan landelijk, want de meeste Nederlanders hebben net iets minder dan één auto in hun bezit.

Beeselnaren rijden in 2020 met 7043 auto's rond. In Peel en Maas gaat het om bijna 23.691 wagens.

Foto: iStock

Lees ook

Tren (12) uit Egchel organiseert sponsorloop naar Den Bosch voor goede doel

Om geld op te halen voor de stichting Spieren voor Spieren, dit jaar het goede doel van 3FM Serious ...

The Wieners spelen jouw Everly-favorieten in DOK6

In hun nieuwe tour geven The Wieners het publiek een unieke kans: Bezoekers bepalen zelf welke numme...

Kunstmarkt Kessel 2026 gaat toch door dankzij nieuwe vrijwilligers

De organisatie van de Kunstmarkt Kessel heeft bekendgemaakt dat de editie van 2026 tóch doorgaat. In...

Stroomstoring in deel Helden vanwege werkzaamheden aan stroomnet

In de omgeving van het Kaupmanshof en de Roggelseweg in Helden kunnen huishoudens vrijdag last hebbe...

Meijels Mannenkoor en zangvereniging uit Weert slaan handen ineen voor winterconcert

Het Meijels Mannenkoor gaat op vrijdag 19 december samen met Gemengde Zangvereniging Con Amore uit W...

Subsidie sportakkoord ook in 2026 naar Vorkmeer na nieuwe aanvraagronde

Vorkmeer is ook in 2026 zeker van de subsidie voor het Lokaal Sport Akkoord en Brede Regeling Combin...