Panningen, Netherlands

Meijelnaar wordt trainer van RKSV Liessel

Piet Hoebergen uit Meijel wordt de nieuwe trainer van RKSV Liessel. De Meijelnaar gaat de trainingen van de selectie van de voetbalclub verzorgen.
Bart Nelissen | 17 juni 2023 11:35 | Aangepast op 17 juni 2023 11:35
De afgelopen vijf jaar stond Hoebergen onder contract bij RKSVV Swartbroek. Het bestuur van de Liesselse ploeg is blij met de trainer. "Met een mooie, enthousiaste, maar vooral jonge groep spelers ziet RKSV Liessel de toekomst weer met vertrouwen tegemoet."

Volwaarde selectie
De club was al langer in gesprek met de nieuwe trainer maar wilde voor het naar buiten brengen van het nieuws eerst intern werken aan een volwaardige selectie. Liessel 1 speelt komend seizoen in de vierde klasse.

Lees meer over:

Meijel|

Lees ook

Mogelijke hoogspanningslijn raakt Peel en Maas: route oost loopt vlakbij Meijel

Er is een plan om een nieuwe hoogspanningslijn aan te leggen tussen Maasbracht en Eindhoven. Deze ex...

Dorpsoverleg en Peelport bundelen krachten in dorpscoöperatie Peelgeluk

Onder de naam Dorpscoöperatie Peelgeluk heeft het Dorpsoverleg in Meijel, in samenwerking met Peelpo...

Meijelse scootmobielclub bestaat vijf jaar

De scootmobielclub ‘de Méélse Skoets’ uit Meijel bestaat dit jaar vijf jaar. De club werd in 2019 op...

Schilderijen van Amber Pijnenburg te zien in D’n Binger

In de galerie van Gemeenschapshuis D’n Binger is de komende weken een nieuwe expositie te bewonderen...

Vierde zondag-lezing in Truijenhof over Jan Roumen

Gelijktijdig met de grote Indië-tentoonstelling, organiseert heemkundevereniging Medelo een serie va...

Belfort Vossenberg gesloten vanwege vernielingen

De uitkijktoren van het Belfort Vossenberg in Meijel is vernield. Op foto’s is te zien dat de houten...