Panningen, Netherlands

Meijelse Limburgs kampioen majoretten

Bij de Limburgse Kampioenschappen Majorettes in de Körref in Meijel is Leanne Brummans Limburgs kampioen geworden met 82,2 punten.
De redactie | 15 november 2022 17:06 | Aangepast op 15 november 2022 17:06
Ook Resi van den Beuken en Emily Verstappen vielen in de prijzen. Ze behaalden een eerste en tweede plek met een 7,6 en een 7,5 op het onderdeel sterparade.

Nederlandse kampioenschappen
Twee majorettes uit Maasbree werden 1e en 2e bij het onderdeel sterparade 2. Jolie Luijten uit Meijel werd derde. Het A-team, bestaande uit Leanne Brummans, Janne Biemans, Joyce van Diepen en de zussen Anne, Femke en Silke Schriks, behaalde 80,0 punten. Hiermee werd het team derde en bemachtigde het een ticket voor de Nederlandse kampioenschappen in januari.

Lees meer over:

MD Meijel|Meijel|Majoretten|

Lees ook

Ruben Janssen (11) wint zilver op internationaal taekwondotoernooi

De 11-jarige Ruben Janssen uit Meijel heeft zaterdag een zilveren medaille gewonnen op een internati...

Peelhorst en Maasvallei zet nieuwe stap richting UNESCO-erkenning

De Peelhorst en Maasvallei is een stap dichter bij de titel UNESCO Global Geopark. Woensdag tekenden...

Edje Philipsen uitgeroepen tot prins van CV De Kieveloeët

Edje Philipsen is de nieuwe prins van De Kieveloeët uit Meijel. In een bomvolle zaal bij de Heere va...

Meijel krijgt historische canon

Al meer dan vijftien jaar worden in Nederland historische canons opgesteld: overzichtelijke samenvat...

Uitzendbureau moet dwangsom betalen voor huisvesten arbeidsmigranten in Meijel

De Raad van State heeft bepaald dat Metaal Flex de dwangsom moet betalen die de gemeente Peel en Maa...

Nieuw ontmoetingsmoment voor ouders in Meijel: Koffie & Kids Keffee

In Meijel is een nieuw initiatief gestart: het Koffie & Kids Keffee. Een plek waar (aanstaande) oude...