Panningen, Netherlands

Meijelse schutterij opent windbuksbaan

De windbuksbaan Foto: Jordy Strijbos
De nieuwe outdoor windbuksbaan van schutterij Sint Willibrordus is zaterdag geopend. Dat gebeurde tijdens de ‘Schiet & Friet party’ van de schutterij.
De redactie | 16 juli 2023 13:00 | Aangepast op 16 juli 2023 13:00
Het feest werd georganiseerd voor de kinderen in Meijel. Ze konden uiteraard schieten met de windbuks. Ook waren er verschillende workshops.

Willum
Mascotte Willum, die vorig jaar voor het Kinjer OLS in het leven werd geroepen, verrichtte de opening. Op de windbuksbaan kan er geschoten worden op bölkes, alleen dan niet op een metershoge schietboom, maar op ooghoogte.
De kinderen bij de Schiet en Friet Party Foto: Jordy Strijbos

Lees meer over:

Meijel|Windbuksbaan|

Lees ook

Zes artiesten uit Peel en Maas strijden vanavond in finale CMC Alaif

Vanavond nemen zes artiesten uit Peel en Maas het tegen elkaar op tijdens de finale van het Vastelao...

CMC ALAIF vrijdag live bij Omroep P&M

Omroep P&M zendt vrijdag de liedjeswedstrijd CMC ALAIF uit. Het vastelaovesleedjeskonkoer wordt in D...

Nieuwe hoop voor Anne uit Meijel na zwaar jaar

Voor Anne van Goor uit Meijel was 2025 een zwaar, maar ook hoopvol jaar. Na jarenlange klachten onde...

Recordeditie voor Kribkesroute Meijel met 88 kerststallen

De Kribkesroute Meijel beleeft dit jaar een recordeditie. Voor de lustrumeditie hebben zich maar lie...

Zes artiesten uit Peel en Maas in finale CMC Alaif

Zes artiesten uit Peel en Maas zitten in de finale van het Vastelaovesleedjes Konkoer van CMC ALAIF....

Extra beveiliging voor Belfort Vossenberg in de Peel

Staatsbosbeheer neemt extra maatregelen om Belfort Vossenberg en de omliggende natuur te beschermen....