Panningen, Netherlands

Meijelse schutterij organiseert in september een Kinjer-OLS afterparty

Schutterij Sint Willibrordus gaat een Kinjer-OLS afterparty organiseren om de Meijelse kinderen te bedanken. Het gaat dan om alle kinderen die meegewerkt of aangemoedigd hebben.
De redactie | 26 juli 2022 10:18 | Aangepast op 26 juli 2022 10:18
Op 24 september vindt de Kinjer OLS afterparty plaats. Kinderen die fanatiek hebben aangemoedigd, meegeholpen hebben op het OLS-terrein of gedanst hebben, zijn welkom. Groep 7 van de school liep mee met de optocht op de dinsdag voor het grote OLS.

Ummeke
Duizenden bezoekers kwamen op het Kinjer-OLS af in juni. Ook was er een special mascotte, Willum, een peelzwijn. Basisschool de Driehoek uit Bocholt won het Ummeke. In de tent waren er optredens van onder andere de basisschool van Meijel en Bjorn en Mieke.

Programma
Hoe het programma van de afterparty eruit komt te zien, is nog niet bekend. Aanmelden kan via info@willibrordusmeijel.nl.

Lees ook

Ruben Janssen (11) wint zilver op internationaal taekwondotoernooi

De 11-jarige Ruben Janssen uit Meijel heeft zaterdag een zilveren medaille gewonnen op een internati...

Peelhorst en Maasvallei zet nieuwe stap richting UNESCO-erkenning

De Peelhorst en Maasvallei is een stap dichter bij de titel UNESCO Global Geopark. Woensdag tekenden...

Edje Philipsen uitgeroepen tot prins van CV De Kieveloeët

Edje Philipsen is de nieuwe prins van De Kieveloeët uit Meijel. In een bomvolle zaal bij de Heere va...

Meijel krijgt historische canon

Al meer dan vijftien jaar worden in Nederland historische canons opgesteld: overzichtelijke samenvat...

Uitzendbureau moet dwangsom betalen voor huisvesten arbeidsmigranten in Meijel

De Raad van State heeft bepaald dat Metaal Flex de dwangsom moet betalen die de gemeente Peel en Maa...

Nieuw ontmoetingsmoment voor ouders in Meijel: Koffie & Kids Keffee

In Meijel is een nieuw initiatief gestart: het Koffie & Kids Keffee. Een plek waar (aanstaande) oude...