Panningen, Netherlands

Meijelse voetbalster naar Duitsland

De Meijelse Pam van Enckevort maakt de overstap naar Borussia Mönchengladbach. Momenteel speelt ze bij de jeugd onder 15 jaar van RKMSV in Meijel.
De redactie | 27 februari 2023 07:00 | Aangepast op 27 februari 2023 07:00
Gescout
Eerder zat ze in het Future Team MO13 van de KNVB. Daar kwam ze net niet tot de definitieve selectie. Nu speelde ze zich in de kijker bij een scout van Borussia Mönchengladbach.

De scout zag haar meermaals spelen en zocht contact met RKMSV. Na goed overleg tussen de scout, RKMSV, Pam en haar ouders, is besloten om in te gaan op de uitnodiging voor twee proeftrainingen. Dat resulteerde in een overstap naar de Duitse club.

Trainen en wedstrijden
Na de zomer zal ze naar de oosterburen vertrekken. Daar gaat ze drie keer trainen in de week en een wedstrijd in het weekend spelen.

Lees meer over:

RKMSV|Meijel|

Lees ook

Mogelijke hoogspanningslijn raakt Peel en Maas: route oost loopt vlakbij Meijel

Er is een plan om een nieuwe hoogspanningslijn aan te leggen tussen Maasbracht en Eindhoven. Deze ex...

Dorpsoverleg en Peelport bundelen krachten in dorpscoöperatie Peelgeluk

Onder de naam Dorpscoöperatie Peelgeluk heeft het Dorpsoverleg in Meijel, in samenwerking met Peelpo...

Meijelse scootmobielclub bestaat vijf jaar

De scootmobielclub ‘de Méélse Skoets’ uit Meijel bestaat dit jaar vijf jaar. De club werd in 2019 op...

Schilderijen van Amber Pijnenburg te zien in D’n Binger

In de galerie van Gemeenschapshuis D’n Binger is de komende weken een nieuwe expositie te bewonderen...

Vierde zondag-lezing in Truijenhof over Jan Roumen

Gelijktijdig met de grote Indië-tentoonstelling, organiseert heemkundevereniging Medelo een serie va...

Belfort Vossenberg gesloten vanwege vernielingen

De uitkijktoren van het Belfort Vossenberg in Meijel is vernield. Op foto’s is te zien dat de houten...