Panningen, Netherlands

Minder schuurinbraken; landelijk juist meer

Het aantal schuurinbraken in Peel en Maas is vergeleken met vorig jaar gelijk gebleven. In Beesel is een kleine afname te zien. In heel Limburg is er een afname in het aantal schuurinbraken te zien, terwijl het aantal in Nederland toeneemt.
De redactie | 26 juli 2023 14:55 | Aangepast op 26 juli 2023 14:55
Dat blijkt uit politiedata, onderzocht door Independer. Landelijk gezien stijgt het aantal inbraken met bijna negen procent. De eerste zes maanden van het jaar is er in Nederland al ruim 5.700 keer ingebroken in dit soort bijgebouwen.

Noord-Limburg
In Noord-Limburg werd er vorig jaar in het eerste deel van het jaar 171 keer ingebroken. In het eerste deel van dit jaar 141 keer. Vooral in Heerlen nam het aantal schuurinbraken dit jaar af: er waren 26 incindenten minder dan in dezelfde periode in 2022. Ook in Venlo (-14) en Kerkrade (-13) waren er een stuk minder schuurinbraken.

Lees ook

De uittips voor dit weekend

Het is alweer weekend en zoals elke week staan hier de bij de redactie bekende activiteiten op een r...

BEVO TV: doelman Martijn Hendriks kijkt vooruit naar duel met Izegem

In BEVO TV is deze week Martijn Hendriks te gast. De doelman van HUMBY BEVO HC blikt terug op het ve...

Expositie ‘Influent’ onderzoekt band met water

In Reuver is nu de expositie Influent te zien. Dit kunstproject gaat over hoe wij als mensen met wat...

Tren (12) uit Egchel organiseert sponsorloop naar Den Bosch voor goede doel

Om geld op te halen voor de stichting Spieren voor Spieren, dit jaar het goede doel van 3FM Serious ...

The Wieners spelen jouw Everly-favorieten in DOK6

In hun nieuwe tour geven The Wieners het publiek een unieke kans: Bezoekers bepalen zelf welke numme...

Kunstmarkt Kessel 2026 gaat toch door dankzij nieuwe vrijwilligers

De organisatie van de Kunstmarkt Kessel heeft bekendgemaakt dat de editie van 2026 tóch doorgaat. In...