Panningen, Netherlands

Minister keurt aanvraag openbare school goed

Minister Slob heeft de aanvraag voor een openbare middelbare school in Peel en Maas goedgekeurd. Per brief heeft de minister laten weten dat hij van oordeel is dat een voldoende groot aantal ouders van leerlingen heeft aangegeven dat zij indiening van een dergelijke aanvraag wensen.
Bart Nelissen | 2 juli 2020 15:28 | Aangepast op 2 juli 2020 15:28
Tevens zijn er voldoende potentiële leerlingen voor een openbare scholengemeenschap voor mavo, havo en vwo in het voedingsgebied.

De zelfstandige school wordt mogelijk bij het Bouwens ondergebracht. Eerder dit jaar bereikten initiatiefgroep Agora Maas en Peel, onderwijsstichting LVO en gemeente Peel en Maas daar overeenstemming over. ´Wij zijn super blij dat de Openbare Agora School augustus 2021 van start kan gaan´, zo laat de initiatiefgroep weten.

Lees ook

De uittips voor dit weekend

Het is alweer weekend en zoals elke week staan hier de bij de redactie bekende activiteiten op een r...

BEVO TV: doelman Martijn Hendriks kijkt vooruit naar duel met Izegem

In BEVO TV is deze week Martijn Hendriks te gast. De doelman van HUMBY BEVO HC blikt terug op het ve...

Expositie ‘Influent’ onderzoekt band met water

In Reuver is nu de expositie Influent te zien. Dit kunstproject gaat over hoe wij als mensen met wat...

Tren (12) uit Egchel organiseert sponsorloop naar Den Bosch voor goede doel

Om geld op te halen voor de stichting Spieren voor Spieren, dit jaar het goede doel van 3FM Serious ...

The Wieners spelen jouw Everly-favorieten in DOK6

In hun nieuwe tour geven The Wieners het publiek een unieke kans: Bezoekers bepalen zelf welke numme...

Kunstmarkt Kessel 2026 gaat toch door dankzij nieuwe vrijwilligers

De organisatie van de Kunstmarkt Kessel heeft bekendgemaakt dat de editie van 2026 tóch doorgaat. In...