Panningen, Netherlands

Monsterzege Bevo Hc tegen Atomix

Bevo HC heeft met forse cijfers gewonnen van het Belgische Atomix. Bij de rust leidende de Panningse ploeg met 22-6. Uiteindelijk won Bevo met liefst 42-24.
Bart Nelissen | 20 februari 2022 15:43 | Aangepast op 20 februari 2022 15:43

Handbalstorm

Een zeer gemotiveerd Bevo Hc raasde een handbalstorm door de hal. Alle handbalvariaties werden uitgeprobeerd. De Panningse ploeg gaf handballers. De arme Belgen mochten blij zijn met hun 42-24 nederlaag. Wanneer Bevo alle registers had opengetrokken was de score nog hoger uitgevallen.

Topschutters  

Jeroen van den Beucken (8) en Kobe Serras (6) waren de topschutters. De ploeg gaat de komende weken aan de finetuning. De ploeg wil mee gaan doen met de nationale titelstrijd. Zaterdag 26 februari speelt Bevo thuis tegen Qintus om 20.00 uur.

Lees ook

Raad Peel en Maas stemt in met verlenging noodopvang Maasbree

De gemeenteraad van Peel en Maas heeft ingestemd met het verlengen van de bestuursovereenkomst met h...

Woonruimte in buitengebied Helden drie maanden gesloten na vondst softdrugs

Burgemeester Bob Vostermans van de gemeente Peel en Maas heeft een woonruimte in het buitengebied va...

Gratis kindertheater: De Circusbroers

In hoog tempo en met een flinke dosis humor brengen de Circusbroers een reeks spetterende circusacts...

Kinderkerst in Parochiekerk Baarlo

Voor de allerkleinsten wordt in de parochiekerk in Baarlo het kerstspel opgevoerd.

IVN Helden opent nieuw onderkomen: Natuurhut

IVN Helden heeft dinsdag zijn nieuwe onderkomen officieel geopend. Het gaat om een volledig houten b...

Vanaf morgen: Ut P&M Hoés 2025 in Switch

Woensdag gaat Ut P&M Hoés officieel van start en staat volledig in het teken voor de Wensambulance e...