Klassiekers en nieuwe muziek
In Happy Hour draait het om de grootste hits uit de jaren ‘60 tot en met nu: klassiekers afgewisseld met nieuw werk. De presentatie is in handen van Youri Buis en Toine van Enckevort. “Het is Happy Hour, dus echt alles komt voorbij: muziek van toen en nu. Niet te veel geklets, maar vooral lekker veel muziek met hier en daar wat verdieping,” aldus Buis.
Rubrieken
Het programma bevat een aantal vaste rubrieken, zoals de Tijdmachine. “Daarin laten we ons letterlijk verrassen en mee terugvoeren naar het verleden. De datum die de tijdmachine aangeeft, staat gelijk aan een plaat die toen op nummer één stond in Nederland,” legt Van Enckevort uit. Een andere rubriek die elke uitzending terugkeert, heet Vers & Veelbelovend. “We draaien dan een nieuw nummer dat volgens ons de potentie heeft om een grote hit te worden. Dit nummer kiezen we zorgvuldig uit.”
Hoog muziekgehalte
Andere rubrieken in Happy Hour zijn wisselend. Zo komen de Verborgen Parel en Het Origineel vaker terug, maar niet wekelijks. “Uiteindelijk gaan ze allemaal over muziek en dus hangt er altijd een plaat aan vast. Daarmee houden we het muziekgehalte uitzonderlijk hoog. Wij zijn zelf liefhebbers en willen graag een breed repertoire laten horen,” zegt Buis. Van Enckevort sluit zich daarbij aan: “Wij vinden het leuk om plaatjes te draaien, maar het moet vooral voor de luisteraars Happy Hour zijn.”
Het nieuwe radioprogramma Happy Hour wordt vanaf 4 september iedere donderdag van 17.00 tot 18.00 uur uitgezonden op Omroep P&M. Een herhaling is te horen op zaterdagmiddag tussen 14.00 en 15.00 uur.