Panningen, Netherlands

Nieuw seizoen BuZa met Sanne Hanssen

Er komt een nieuw seizoen van de serie BuZa met Sanne Samina Hanssen uit Kessel-Eik.
De redactie | 9 augustus 2022 13:21 | Aangepast op 9 augustus 2022 13:21
Frank Ketelaar schrijft in opdracht van de NPO een vervolg op de dramaserie. De scenarioschrijver en regisseur laat aan deze site weten dat hij aan acht nieuwe afleveringen werkt.

Over BuZa
De serie gaat over een minister van Buitenlandse Zaken die wordt benoemd als zijn voorganger onverwachts overlijdt. Maar wanneer er allerlei politieke lijken uit de kast vallen en de ene crisis na de andere zich aandient, heeft hij grote moeite het vertrouwen van zijn staf te winnen.

Monique
Kees Prins speelt de rol van deze minister, Maarten Meinema. Hanssen vertolkte in het eerste seizoen de rol van Monique, de woordvoerder van Meinema.

Het is niet duidelijk wanneer de nieuwe afleveringen op tv komen.

Lees meer over:

NPO|Kessel-Eik|Sanne Hanssen|BuZA|

Lees ook

Nieuwe steiger moet rustplek aan de Maas bij Kessel-Eik versterken

Bij de picknickplaats in Kessel-Eik aan de Maas, ter hoogte van de eikenbomen, komt binnenkort een a...

Leerlingen Eikerwijs maken vastelaoveskraker met hulp van bekende namen

‘Ik wooj nie gaon’ van Van Lieshout & Arts, maar dan net even anders. Leerlingen van basisschool Eik...

Voetpaden in Kessel afgezet vanwege hoge waterstand Maas

Het water van de Maas staat hoger dan normaal vanwege neerslag in het stroomgebied. Daarom worden en...

Deelnemers P&M Liedjesfestival 2025: 3 x FUN

Op vrijdag 10 januari vindt het P&M Liedjesfestival plaats in De Heuf in Panningen. De dames van 3xF...

Kessel en Kessel-Eik herdenken 80 jaar bevrijding met wandeltocht

In Kessel en Kessel-Eik werd dinsdagavond de bevrijding herdacht, 80 jaar geleden. Dat gebeurde met ...

Vrouwelijk trio voorop bij de Eikkaters

Anouk Levels is de nieuwe prinses van CV De Eikkaters uit Kessel-Eik. Ze wordt ondersteund door adju...