Panningen, Netherlands

Nieuwe hoofdtrainer Baarlo

Met ingang van het nieuwe seizoen 2020-2021 gaat Tim Nabben de selectiegroep van VV Baarlo als hoofdtrainer onder zijn hoede nemen. Hij wordt daarbij geassisteerd door René Janssen, die inmiddels alweer voor het 7de jaar de coaching van het 2e team op zich neemt.
Bart Nelissen | 28 april 2020 10:26 | Aangepast op 28 april 2020 10:26
Nabben is de opvolger van de vertrekkende trainer Joeri Janssen. De 41-jarige Tim Nabben is woonachtig in Venlo. Hij is werkzaam bij De Beer Verf in Venlo. In zijn actieve periode als voetballer was Tim jarenlang een vaste waarde in het 1e elftal van Venlosche Boys. Ook heeft hij een tijdlang bij VVV gespeeld, zowel in de jeugd als later in het 2e elftal. 

De kennismaking met de complete selectiegroep zal - waarschijnlijk - ergens in de zomermaanden plaatsvinden, mede afhankelijk uiteraard van de maatregelen in de coronacrisis.

Lees ook

Tren (12) uit Egchel organiseert sponsorloop naar Den Bosch voor goede doel

Om geld op te halen voor de stichting Spieren voor Spieren, dit jaar het goede doel van 3FM Serious ...

The Wieners spelen jouw Everly-favorieten in DOK6

In hun nieuwe tour geven The Wieners het publiek een unieke kans: Bezoekers bepalen zelf welke numme...

Kunstmarkt Kessel 2026 gaat toch door dankzij nieuwe vrijwilligers

De organisatie van de Kunstmarkt Kessel heeft bekendgemaakt dat de editie van 2026 tóch doorgaat. In...

Stroomstoring in deel Helden vanwege werkzaamheden aan stroomnet

In de omgeving van het Kaupmanshof en de Roggelseweg in Helden kunnen huishoudens vrijdag last hebbe...

Meijels Mannenkoor en zangvereniging uit Weert slaan handen ineen voor winterconcert

Het Meijels Mannenkoor gaat op vrijdag 19 december samen met Gemengde Zangvereniging Con Amore uit W...

Subsidie sportakkoord ook in 2026 naar Vorkmeer na nieuwe aanvraagronde

Vorkmeer is ook in 2026 zeker van de subsidie voor het Lokaal Sport Akkoord en Brede Regeling Combin...