Panningen, Netherlands

Nieuwe Prins van Beesel eerder uitgeroepen

De nieuwe Prins van CV de Drake uit Beesel wordt dit seizoen tijdens de Nach van de Prins uitgeroepen. Dat is een paar weken eerder dan normaal.
Deborah Parren | 11 november 2021 14:32 | Aangepast op 11 november 2021 14:32
Eerder werd de nieuwe heerser na afloop van de Bóntje Revue gepresenteerd, maar de carnavalsvereniging heeft ervoor gekozen om de Prins een paar weken eerder uit te roepen tijdens de Nach van de Prins. "Het wordt dus écht de nacht van de Prins", schrijft CV de Drake op Facebook.

Locatie

Zo zijn er nog een aantal aanpassingen. De Bónte Revue krijgt misschien meer voorstellingen. Daarbij zal het op een andere locatie plaatsvinden, omdat De Bongerd en de Maashof als locaties zijn weggevallen. De vereniging heeft verschillende mogelijkheden onderzocht om haar activiteiten te houden. De focus lag daarbij op een tent op de Markt. Maar door het financiële plaatje en de onzekerheid rondom het coronavirus is daar ook van afgezien.

Passen en meten

De activiteiten zullen zich daarom vooral gaan afspelen in De Troubadour. "Ook de Bóntje Revue en de Prinsenreceptie. Ja, dat wordt passen en meten, maar het geeft ook weer mogelijkheden om dingen anders te doen."

Voor het eerst wordt er dit seizoen gewerkt met een thema voor alle carnavalsdagen. "De Nach van de Prins, Bóntje Revue, vastelaovesgezet De Draaksjtaeker en de optocht krijgen allemaal het thema - hoe kan het ook anders - 'passe en maete'.

Foto: CV de Drake

Meest gelezen

Fietser ten val in Panningen

Peter Franssen | 5 jun 2023 17:52

Bestuurder ramt lantaarnpaal en belandt in berm

De redactie | 3 jun 2023 20:48

Politie houdt Panningenaar aan

Bart Nelissen | De redactie | 8 jun 2023 10:31

Brand in bos Koningslust na klapband vrachtwagen

De redactie | 8 jun 2023 17:11

Het geheim van de Pleisterplaats? "De gehaktballen"

Peter Franssen | 6 jun 2023 13:47

Lees ook

Voorbereiding gestart opvang vluchtelingen Oekraïne

De gemeente in Noord-Limburg zijn met de veiligheidsregio actief op zoek naar geschikte opvanglocati...

Top 15 (week 9)

Het is deze week niet echt dringen geblazen in de top 5. Tenzij Ed Sheeran nog even wat registers op...

In gesprek met de lijsttrekker: Jan Hendriks

Hij nam in 2010 afscheid als raadslid, maar keerde vorig jaar terug in de raad. Nu is hij lijsttrekk...

Jong Nederland Maasbree plant nieuwe bomen

Op het terrein van Jong Nederland Maasbree zijn zaterdag door de jongste leden nieuwe bomen geplant....

Lokaal neemt voortouw in coalitievorming

Lokaal Peel en Maas gaat het initiatief nemen voor het vormen van een coalitie in Peel en Maas. De p...

Peel en Maas krijgt drie bosbadenpaden

Stichting Bosbadenpad, opgericht door Dorrie Driessen, gaat bosbadenpaden realiseren. Dit zijn speci...