Panningen, Netherlands

Nieuwe prins van Helden is Guus Jacobs

Guus Jacobs is zaterdag uitgeroepen tot 69ste prins van CV De Dörper Kuus. Hij gaat dit seizoen voorop als Guus de derde.
De redactie | 19 november 2023 10:32 | Aangepast op 19 november 2023 10:32
Zijn lijfspreuk is: ‘Vur de sjpraeksjtool gemak, now as prins volle bak!’ Guus koos Nick Fleuren als zijn adjudant.

Spreekstalmeester
De 39 jarige Heldenaar is in het dagelijks leven werkzaam als transformation manager bij ASML.
Jacobs is geen onbekende voor de carnavalsvereniging. Hij was er al jaren actief. Onder andere was hij spreekstalmeester tijdens de zittingen.

Adjudant
Adjudant Nick Fleuren is ook 39 jaar en werkt als docent Nederlands in Heythuysen in het Voortgezet Onderwijs. Net als de prins was hij jaren actief bij de carnavalsvereniging en was hij in 2012 prins van CV de Dörper Kuus.

Lees meer over:

Guus Jacobs|Helden|

Lees ook

‘t Klef wint Dörp Kwis’t 2025

In Kerkeböske in Helden werden afgelopen weekend de antwoorden en uitslagen van de derde editie van ...

Vier wereldtitels voor Heldens gezin op WK kettlebellsport

De familie Van de Wal uit Helden heeft een zeer succesvol wereldkampioenschap kettlebellsport achter...

“Met pijn in mijn hart sluit ik de deuren van mijn droom”: Bloemenboutique Veronique stopt na acht jaar

Na acht jaar stopt Veronique Korsten noodgedwongen met haar geliefde bloemenwinkel in Helden. Een ha...

Brede fietsstroken, smallere weg en komremmer moeten Kesselseweg en Mariaplein veiliger maken

De gemeente Peel en Maas gaat de Kesselseweg en de doorgaande weg bij het Mariaplein in Helden verke...

TikTok-ster Marian Radu werkt gewoon in Helden: ‘Filmpjes maak ik tussen het greenkeepen door’

Met 2,6 miljoen volgers op TikTok is Marian Radu uit Blerick uitgegroeid tot een internationale inte...

Gezin uit Helden gaat voor vier wereldtitels: “Probeer mij maar in te halen!”

In de achtertuin van familie Van de Wal staat een schuurtje met een fitnessruimte. Het is voor vader...