Panningen, Netherlands
Terug

Atje vur Adje wint liedjesavond Dörper Kuus

1e410dda6ca22259d77eb1a57bd60f14.jpg

De liedjesavond van de Dörper Kuus is gewonnen door de Propellors. De groep won met het nummer Atje vur Adje.

Bregje Deckers |  | Aangepast op
In een reactie laat een van de zangers weten dat de adjudanten op nummer één staan dit seizoen. De groep bestaat uit leden of oud-leden van Alaaf Airlines. Deze groep won al meerdere malen de liedjesavond en ook het P&M Liedjesfestival. Nu staan de Propellors dus op het Liedjesfestival, dat op vrijdag 5 januari wordt gehouden in Beringe. 

De groep ‘6 fleskes beer’ won de presentatieprijs. Met hun nummer eindigde de groep als derde op de liedjesavond. De Laatkomers werden tweede.  


Lees ook

fik2.jpg

FIK

Festival in Kepèl ondanks het weer zeer geslaagd: “Cultuur leeft onder jongeren”

Hoewel het weer op Hemelvaartsdag niet helemaal meewerkte, kan de organisatie terugkijken op een zeer geslaagde editie van Festival in Kepèl (FIK) in Panningen. Door de regen verhuisden de activiteiten naar binnenlocaties, maar dat deed niets af aan de sfeer en opkomst.

17-5KapelKunstenHanze-ensemble-Mozart-Spass.jpg

Agenda

Kapel voor de Kunsten: Hoornconcert met orgelbegeleiding

In de Kapel van de Lazaristen in Panningen kun je zondag 17 mei om 15.00 uur een hoornconcert beluisteren.

sleutel huis bouwen.jpg

Gemeente Beesel wil 500 nieuwe woningen bouwen in de komende tien jaar

De politieke partijen Samen Verder en het CDA hebben concrete plannen gepresenteerd voor de toekomst van de gemeente Beesel. In het coalitieakkoord voor de periode 2026 tot 2030 staat onder andere woningbouw centraal. De gemeente wil de komende tien jaar ongeveer 500 nieuwe woningen realiseren.

14-6PubquizHotel Nieuw Antiek.jpg

Agenda

Pubquiz bij Hotel Nieuw Antiek

Hotel Nieuw Antiek Helden gaat iets nieuws doen en organiseert zijn allereerste Pubquiz.

Museum Klooster.jpg

Nieuw college onderzoekt komst sociaal-cultureel centrum met plek voor museum

De nieuwe coalitie van Peel en Maas wil de komende jaren meer investeren in kunst, cultuur en erfgoed. In het coalitieakkoord 'De toekomst begint vandaag' staat dat cultuur een belangrijke rol moet spelen in het versterken van ontmoeting, creativiteit en verbondenheid in de dorpen.

poster fik 1920_1080_PNG (1).png

Festival in Kepèl vandaag in centrum van Panningen

Vandaag staat het centrum van Panningen volledig in het teken van creativiteit, muziek en cultuur tijdens het Festival in Kepèl (FIK). Jongeren kunnen tussen 13.00 en 17.00 uur deelnemen aan tientallen workshops, optredens en activiteiten verspreid door het dorp.