Met een sportdag voor alle kinderen werd het sportjaar afgesloten. Kinderen van de BSO van Hoera in Baarlo maakten in het project het afgelopen jaar kennis met verschillende sporten. Het gaat dan om tennis, voetbal, dans en andere sporten. "We zijn heel tevreden, vertelt clustermanager Petra Tielen van Hoera. De samenwerking tussen de verenigingen en Hoera was belangrijk. Dat is geslaagd."
Kennis laten maken
Ook de sportclubs zijn enthousiast. Luc Heldens van LTC Tonido: "Het gaat er niet om dat er meer leden bij de verenigingen komen, maar dat kinderen kennis maken met zoveel mogelijk sporten. Ik hoop dat we dit nog jaren kunnen doen."
Heel Peel en Maas
Inmiddels heeft er een evaluatie plaatsgevonden. Er is besloten om ook komend jaar met het project verder te gaan. Het doel is om het op termijn uit te rollen in meerdere kernen van Peel en Maas.