Panningen, Netherlands
Terug

Bevo pakt belangrijke punten tegen Hurry Up

0f7de297eada4e83f344f883333d3ecc.jpg

Het eerste handbalteam van Bevo heeft afgelopen vrijdag een belangrijke wedstrijd gewonnen in de HandbalNL League.

Eric Reijnders |  | Aangepast op
Van Hurry Up werd gewonnen met 31-33. Hierdoor staat de Panningse club weer goed in het klassement. Ze hebben 4 punten behaald uit 3 wedstrijden en maken nu kans om bij de eerste twee te eindigen. 

Dat zou betekenen dat ze in de finale kunnen spelen voor het kampioenschap.

Voorsprong bij rust
Bevo begon heel sterk aan de wedstrijd. Ze stonden al snel met 0-3 voor. Halverwege de eerste helft hadden ze zelfs een voorsprong van 6 doelpunten (9-15). Bij rust stonden ze voor met 14-19.

Na de rust behield Bevo hun voorsprong. Maar rond de vijftigste minuut kreeg Bevo een tijdstraf toen ze voor stonden met 24-28. Dit maakte de wedstrijd spannend. Hurry Up kwam terug en maakte gelijk in de laatste minuten (30-30). Maar Bevo bleef rustig en won uiteindelijk met 31-33.

Bevo staat nu op de vierde plaats in de NL League met 4 punten uit 3 wedstrijden. De volgende wedstrijd is op 4 mei tegen Volendam.

Lees ook

john timmermans.png

Verkiezingen

John Timmermans over verkiezingen in Peel en Maas: ‘Het blijft altijd spannend’

Met de gemeenteraadsverkiezingen in aantocht maken lokale politici zich op voor de laatste dagen campagne. Voor John Timmermans, nummer twee op de lijst van het CDA in Peel en Maas, is het niet de eerste keer dat hij verkiezingskoorts ervaart. Sinds 1994 staat hij al op de kieslijst.

mathijs stocks.jpg

Samen Verder wil groeien en meebesturen in Beesel

Mathijs Stocks, lijsttrekker van de lokale partij Samen Verder, kijkt met vertrouwen naar de komende gemeenteraadsverkiezingen in Beesel. “Ik ben goed ontvangen en merk dat er prettig samengewerkt wordt tussen coalitie en oppositie,” zegt Stocks. “We hebben flinke ambities en willen actief meebesturen.”

Schermafbeelding 2026-03-10 150726.png

Wat willen partijen met werk, ondernemen en belastingen?

Werken, ondernemen en lokale belastingen spelen een belangrijke rol in aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen. Politieke partijen in Peel en Maas hebben verschillende ideeën over hoe de lokale economie zich moet ontwikkelen en welke rol de gemeente daarbij heeft.

FotoSverre.jpg

Bevo HC haalt linkerhoek Sverre Jansen naar Panningen

HUMBY BEVO HC heeft zich voor komend seizoen versterkt met de komst van Sverre Jansen. De 19-jarige linkerhoekspeler komt over van HV Tachos en geldt als een van de talentvolle spelers uit de Brabantse handbalopleiding.

1766410804212.jpg

Column: ‘Jong en CDA? Jazeker!’

Toen ik afgelopen zomer binnen mijn familie- en vriendenkring vertelde dat ik vastberaden was om voor CDA Peel en Maas de gemeenteraad in te gaan, werd ik in eerste instantie verbaasd aangekeken. Ik kreeg consequent dezelfde twee vragen: “Waarom de gemeenteraad?” en “Waarom het CDA?”. Ik kan mij voorstellen dat meerdere lezers deze vraag hebben. Laat ik ze alle twee toelichten.

Weekend.jpg

Agenda

De uittips voor dit weekend

Het is alweer weekend en zoals elke week staan hier de bij de redactie bekende activiteiten op een rij.