gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Panningen, Netherlands
Terug

Bie Betje opent deuren als nieuw dorpsservicepunt in Beesel

Dorpsservicepunt Beesel

De opening van de dorpswinkel in Beesel komt dichterbij. Bie Betje opent vrijdag 11 september officieel de deuren aan de Drakebôch 3. Burgemeester Martijn Derks verricht de officiële opening. Het nieuwe dorpsservicepunt moet naast een plek voor dagelijkse boodschappen vooral een ontmoetingsplek worden voor inwoners.

 | Aangepast op

Winkel en ontmoetingsplek
In Bie Betje kunnen inwoners terecht voor houdbare producten en andere dagelijkse boodschappen. Ook krijgen producten van lokale ondernemers een plek in de winkel.

Het dorpsservicepunt is bewust meer dan alleen een winkel. Inwoners kunnen er ook terecht voor een kop koffie, een praatje of een activiteit. Zo wil Bie Betje mensen met elkaar in contact brengen.

De naam Bie Betje verwijst naar Betje Reijnders, een bekende naam uit de geschiedenis van Beesel. Daarmee wil het dorpsservicepunt een verbinding leggen tussen het verleden en het nieuwe initiatief.

Betrokken vrijwilligers
Het initiatief is ontstaan vanuit de wens om voorzieningen en ontmoetingsplekken in Beesel te behouden. Veel inwoners hebben de afgelopen maanden geholpen om de locatie klaar te maken. Zij hielden zich onder meer bezig met bouwen, schilderen en het inrichten van de winkel.

Bie Betje wordt gedragen door vrijwilligers en werkt samen met lokale organisaties, ondernemers en andere partners. Het doel is om bij te dragen aan de leefbaarheid en verbondenheid in het dorp.

Feestelijke opening
De officiële opening vindt op vrijdag 11 september plaats met onder meer burgemeester Martijn Derks, samenwerkingspartners en andere betrokkenen. Twee dagen later volgt voor alle inwoners een feestelijke opening tijdens de Smaakmarkt. Tussen 11.00 en 17.00 uur kunnen bezoekers kennismaken met Bie Betje, de winkel en het ontmoetingspunt.

Lees ook

Weekend

Agenda

De uittips voor dit weekend

Het is alweer weekend en zoals elke week staan hier de bij de redactie bekende activiteiten op een rij.

BEVO TV talkshow

BEVO TV

Handballers BEVO HC beginnen aan nieuw seizoen met hoge ambities

BEVO HC begint het nieuwe handbalseizoen zaterdag met dezelfde ambitie als vorig jaar: opnieuw meedoen om de prijzen. De ploeg uit Panningen eindigde vorig seizoen als vijfde en veroverde vervolgens de Super Handball League. Toch wacht de club een nieuwe uitdaging. Met vijf nieuwe spelers en meerdere langdurig geblesseerde spelers moet coach Bartek Konitz opnieuw een team bouwen.

Sportpaviljoen-Maasbree-entree-beachveld_bron_Lichtstad Architecten

Nieuwe sporthal Maasbree krijgt warmtepompen, zonnepanelen en accu

De nieuwe sporthal in Maasbree krijgt een duurzaam energiesysteem met warmtepompen, zonnepanelen en een accu. De batterij moet onder meer voorkomen dat de sporthal tijdens piekmomenten te veel stroom van het elektriciteitsnet vraagt.

arriva-bus

Reizigers opgelet: woensdag 9 september staakt het ov

Op 9 september gaat het landelijke ov staken. Naar aanleiding tot Prinsjesdag op 15 september heeft vakbond FNV een groot aantal stakingen aangekondigd. De grootste drijfveer achter de stakingen is het feit dat het kabinet miljarden wil bezuinigen op sociale zekerheid. Waarom is FNV nu zoveel aan het staken en welke gevolgen heeft dit voor de gemeenten Peel en Maas en Beesel?

6-9Ehā MoaKvKunsten

Agenda

Kapel voor de Kunsten: Saxofoonkwartet Ehā Moa

Ehā Moa is een Nederlands saxofoonkwartet uit de regio Peel en Maas.

Bevo Hc in actie Silke Hermkens

Super Handball League

Voorbeschouwing: wie kan kampioen BEVO HC van de troon stoten?

Dit weekend beginnen de zeven beste Belgische en zeven beste Nederlandse handbalploegen weer aan de strijd om de titel in de Super Handball League. De grote vraag is wie zich aan het einde van het seizoen de nieuwe kampioen mag noemen en daarmee HUMBY BEVO HC opvolgt.