Panningen, Netherlands

Benefietconcert voor nieuwe aanhanger

De Heimat Kapelle organiseert op zondag 3 april een benefietmiddag om geld op te halen. Vorig jaar werd de aanhanger van de Meijelse kapel gestolen.
De redactie | 26 maart 2022 21:59 | Aangepast op 26 maart 2022 21:59
Financieel geraakt
“We zijn flink financieel geraakt door de diefstal van de aanhanger met inhoud”, vertelt Peter Daniels, voorzitter van de Heimat Kapelle. Ook een drumstel, slagwerk en flightcases werden meegenomen. Vlak voor de kapel twee optredens moest geven, werd de aanhanger gestolen. Het is tot op heden niet duidelijk wie hiervoor verantwoordelijk is.
Ruim 10.000 euro schade
De schade wordt geschat op 10.000 euro. “Met onze sponsoractie hebben we een mooi bedrag binnengehaald. Met een benefietconcert sluiten we onze sponsoractie op.” Zondag vindt het plaats in D’n Binger in Meijel. Naast de Meijelse kapel spelen ook twee kapellen uit Schinnen en Wessem.

Lees ook

Ruben Janssen (11) wint zilver op internationaal taekwondotoernooi

De 11-jarige Ruben Janssen uit Meijel heeft zaterdag een zilveren medaille gewonnen op een internati...

Peelhorst en Maasvallei zet nieuwe stap richting UNESCO-erkenning

De Peelhorst en Maasvallei is een stap dichter bij de titel UNESCO Global Geopark. Woensdag tekenden...

Kesselse artiesten Nikki en Lisa Selen werken mee aan benefietnummer ‘Onder de Sterren’

De Kesselse muzikanten Nikki en Lisa Selen leveren een bijdrage aan het nieuwe benefietproject 'Onde...

Benefietconcert Froukje Simons moet eindexamen Muziektheater mogelijk maken

De Meijelse zangeres en theatermaakster Froukje Simons organiseert op 21 januari in DOK6 een benefie...

Edje Philipsen uitgeroepen tot prins van CV De Kieveloeët

Edje Philipsen is de nieuwe prins van De Kieveloeët uit Meijel. In een bomvolle zaal bij de Heere va...

Meijel krijgt historische canon

Al meer dan vijftien jaar worden in Nederland historische canons opgesteld: overzichtelijke samenvat...